Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Декомунізація? Ні, не чули

В результаті перемоги Великої Жовтневої соціалістичної революції в нашій країні було створено необхідні передумови для розв'язання однієї з найважливіших соціальних проблем - задоволення потреби трудящих у житлі.
Втілюючи в життя ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства і здійснюючи курс на підвищення матеріального та культурного рівня життя народу. Радянська держава послідовно реалізує розроблену Комуністичною партією програму житлового будівництва.
Високі темпи розвитку державного і громадського фонду на основі державних планів, заходи, яких вживає держава по сприянню кооперативному та індивідуальному житловому будівництву, створюють необхідні умови для забезпечення гарантованого Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР права громадян на житло.
Важливим державним завданням є забезпечення схоронності житлового фонду, збільшення строку його служби, підвищення рівня благоустрою жилих будинків. У вирішенні цього завдання активну участь беруть громадські організації і громадяни.
Конституція СРСР і Конституція Української РСР зобов'язують громадян дбайливо ставитися до надаваного їм житла.
Радянське житлове законодавство покликане сприяти забезпеченню права громадян на житло, ефективному використанню та охороні житлового фонду.
??? Що це? Спитає здивований українець? Що за маячня?


Житловий Кодекс Української РСР
Верховна Рада УРСР; Кодекс України, Закон, Кодекс від 30.06.1983 № 5464-X
Документ 5464-10, чинний, поточна редакція — Редакція від 05.04.2015, підстава 191-19
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/5464-10

Volodymyr Boyko
Зверніть увагу: за роки незалежності в цей Кодекс десятки разів вносились зміни, останній раз – законом від 12 лютого 2015 року. І нікому з «декомунізаторів» навіть на думку не спало якщо не прибрати преамбулу, то хоча б перейменувати «Житловий кодекс Української РСР» на «Житловий кодекс України».
Звісно, валити пам’ятники значно приємніше – для цього знати законодавчу базу (і, взагалі, вміти читати) не потрібно.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1335917.html.
Tags: бойко, левые, майдан, подонки, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments