Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про прокладки

Igor Lutsenko
Ширма, якою від класу революційного прикривали клас правлячий (крадучий, корупційний), вже не витримує і тріщить. Це другий міністр економіки нової епохи, котрий іде з посади. І Шеремета, і Абромавічус здебільшого мовчали – власне, для цього їх брали. А потім грюкали дверми.
Така у них була манера – менше говорити, більше терпіти. А ще плутати і ховати імена. Абромавічус не каже, хто йому дзвонив з АП, хто вчиняв кримінальний злочин, намагаючись давати вказівки щодо призначення людей на посади, звідки можна рулити нафтогазівськими мільярдами. Абромавічус мовчить про те що справжнє прізвище Кононенка – Порошенко.
***
Міністерство економіки колись було Держпланом УРСР. Держплан планував роботу усієї економіки. Зараз Мінекономіки є непотрібним міністерством, яке, по суті, займається питаннями «різне» у економічній сфері. Логічно було б мати незалежний прогнозувальний орган. У нас купа якихось стратегічних та економічних інститутів, котрі дублюють штатних прогнозистів у держструктурах. Крім того, є чимало прогнозів від приватного сектору - та працюють сінк-тенки та аналітичні відділи у великих фінансових установах. Також прогнозує НБУ.
Я це до того, що у мінекономіки працює 1200 чоловік і це забагато.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1336679.html.
Tags: коллективное х%№ло, майдан, подонки, порошенко, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments