Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сфальшована справа проти Медведька та Поліщука розвалюється

Igor Lutsenko
Щойно спілкувався з Андрієм Федуром, адвокатом звинувачених у вбивстві Бузини (Андрія Медведька та Дениса Поліщука).

Нагадаю, два дні тому його автомобіль атакували – кинули пристрій вибухово-запалювальний пристрій, котрій спрацював і спричинив займання машини. Ймовірно, це була пляшка з пальним, у якій всередині була певна, невелика, кількість вибухівки (приміром потужна петарда чи толова шашка).
Федур вважає, що найбільша ймовірність причини такого акту – це все-таки справа Бузини. Він, звісно, веде інші справи, але за значимістю вони знаходяться далеко на других місцях.


Зараз справа остаточно розвалюється у судах. Час уже ставити питання про відповідальність тих, хто переконав Авакова, що вбивць знайшли, і що можна іти і на всю країну про це говорити.
Адвокат вважає, що скоєне проти нього – це «привіт» від служби негласного нагляду МВС, так званої «сімки». Машина записана не на нього, а на його дружину, при цьому його заскочили під Соломянським судом, де він не був останніх 10 років – тобто хтось достеменно знав усе, щоб необхідно скоїти такий демонстративний підпал.
У співробітників МВС є усі причини ненавидіти Федура. В розслідуванні, котре проводило МВС, було чітко видно зацікавленість міліціонерів у певному результаті, їх особисті мотиви помсти. І Федур про це переконливо говорив на судових засіданнях.

До речі, слідство почало буксувати, а коли прокуратура забрала його до себе, вивчила – то мабуть дещо була здивована, яким чином з такого набору доказів можна було б формулювати хоча б якесь звинувачення затриманим Медведьку та Поліщуку.
На думку пана Андрія, найближчим часом можна очікувати закриття провадження проти хлопців.
P.S. Цікаво, що російські сайти відреагували на пригоду ледь не швидше українських. Очевидно, що цій темі величезну увагу приділяють в Росії, у її спецслужбах – у котрих, я впевнений, є маса агентів в МВС.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1337852.html.
Tags: беспредел, київ, майдан, менты, пригода, провокація, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments