Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Новини кримнашу

Алі Татар-заде
закономірний катарсис для кримчан, яким путлер чотирнадцятого року порадив "кататись на здоров'я" на взятих в український кредит автівках. Що росіянські віджимали вже перекупили заборгованості і тепер їх пресують - мабуть, чули всі. А от те, що українські банки твердять, що нічого нікому не передавали - це вишенька на торті. Не те щоб я вірив в чесність українських банкирів, скоріш навпаки. Проте цілком припускаю заплановану Довгу Аферу, в якій кримчани заплатять двічі: один раз росіянським колекторам, другий раз - українським банкам.
***
довга черга в кримській лікарні. Лікар, щоб нас розважити, надумав принести радіо в душний коридор. Там вже за хвилину починаються новини. Украина так називаєма. Скоро всім піздець. Надо патєрпєть. Всьо у нас хорошо. Клєвєщут. Мігранти розвалять ївропу. Ніхто нас нікагда. Можем павтаріть.
На другій хвилині коридор розділяється на три третини. Такі знайомі кримські три третини. Перші: "здєлайтє пагромчє, я нє раслишал шутку про свінячій носик парашенки". Другі: "виключайтє ету хуйню, людям і так плохо". Треті мовчать, чекаючи чия візьме.
Лікар убирає радіо: вот так блять дєлай людям дабро, вот хуй спасіба скажут.
***
в кримській лікарні стоїть скляна скринька - "Пожертвування на Мост". Туди накидані зім'яті спорчені бланки, непотрібні талончики, побутовий мотлох який пролазить до отвору
***
Червоні барини перейменовували тисячолітні села Криму іменами своїх родичів, служанок і коханок. А ми тепер чуємо про ці огидні перейменування, що це наша історія і неєможна отак вот агульно, с кандичка, не порадившись з нащадками і прислугою ціх баринів.
З листування Кримського облвиконкому з 5-м відділенням Сталінської залізниці:
"2.XI.1948 р т.т. Малаховський, Дорофєєву, Корченову, Пабенчікову. 4 листопада ц.р. о 2 годині дня в облвиконкомі (кімната № 20) скликається засідання комісії з перейменування залізничних станцій, радгоспів, річок, озер і урочищ. Ваша присутність обов'язково ".
"Одного разу приїхав він [Корченов] до нас в гості, веселий такий, каже моєму батькові:
- "Ну, Митяй (в родині батька називали не повним ім'ям: Дмитро, а ласкаво - Мітяєм), все-таки слід від нашої сім'ї на карті залишиться! Я запропонував одне з сіл назвати Митяево, і члени комісії погодилися!
"Пізніше він повідомив, що затвердили ще два його пропозиції: Мар'їне (на честь сестри-воєнкома, воно пізніше злилося з Сімферополем) і Лушине - всіх дітей сім'ї Корченова виростила няня на ім'я Лукер'я, найближча і найрідніша людина ".
http://crimean-titles.org/appearance/appearance_02.htm


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1339176.html.
Tags: дебилы, крим, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment