Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

З Кримнашу

(Алі Татар-заде)
Росіянські окупанти, які вже оселилися в Кримнаші, мають свої кликухи для кримчан. Я знаю щонайменше дві: "7978" та "плєнниє". Перше погоняло - від краснодарського коду на телефонах МТС, друге говорить саме за себе. І таких окупантів, рахуючи з родинами, дітками і тьощамі, вже поміж 200 та 300 тисяч. 200 тис. з них оселилась в Кримнаші в перші місяці окупації, і навіть якщо половина виїхала потім додому, то ще стільки ж прибуло за останній рік на зміну.
***
добре мати кримських журналістів серед знайомих. Вони все знають. Але нічого не пишуть. Бо їм одразу пояснюють, що цього писати не можна. Тоді вони йдуть в кафе, пють там коктейлі пряниє, і від нудьги переповідають знайомим та колегам, про що неможна писати. І всі все знають, тільки ніде не надруковано.
***
окупантське радіо розказує, в чому хитрий план путлера. Як завжди, він будується на чіткому переконанні, що Україна не жилець. Порошенко - відносно притомний лідер, розказує радіо, в тому сенсі, що він налаштований всіляко притримуватись Мінських угод. А от Яценюк, який віднедавна був викритий як замаскований та дуже небезпечний радикал, штовхає Україну в прірву, на зрив Мінську, щоб за допомогою кризи прийти до влади на дострокових виборах.
***
Севастопольська вата вже гудить, що прийде В'ятрович та перейменує їх на Бандерівськ. Їм так губернатор путлера сказалі, а губернатор ніколи не брешуть.
***
По кримських селах окупанти розгорнули "свинразвьорстку". З приводу паники про свиний грип в селян вилучають свинів - і мертвих, і живих, та обіцяють символічну компенсацію. Призначені на свинразвьорстку села оточені "блокпостами", скрізь які просочуються перекупники та встигають задешево скупити продукт перед його, нібито, знищенням. Свинразвьорстку кришує лічно камрадищ Аксьонов, виконавці - його підгоблини.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1341391.html.
Tags: беспредел, дебилы, крим, общество, порошенко, свобода змі
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments