Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сейлєм помстився Башмакам. Хто наступний?

Алі Татар-заде
За подіями в Криму часів першого "відділення", в лихі дев'яності, стояли дві банди (в буквальному сенсі слова, злочинні кримінальні групи) - одна звалась Сейлєм, друга Башмакі. Це вони у своєму діалектичному єдинстві протиборства ставили і знимали президента Мєшкова, спікерів, прем'єрів, прокурорів і начментів. Так сталося, що гоблінці на чолі з Аксьоновим і Константиновим - з Сейлєму, а Башмаки залишились не при ділах, та, як прийнято було писати про Буніна, "революцію не прийняли". Вони намагалися малявно і по-людськи пояснити колишнім собраттям, що прихід в Крим феесбе - це повні кранти, і перспектива всім ганяти чаї десь від Югри до Магадану. Браття по розуму не вняли і охоче підтримали переворот в Криму. Тепер вони насолоджуються помстою- минулого року в башмаків відібрали все майно, а вчора ноччю їхніх лідерів заарештували по звинуваченню у вбивствах 90-х. Сейлємці раді по вухи, вони навіть не думають, що наступними від кого позбавляться за тим самим сценарієм будуть вони самі.
----
З коментів:
І Башмаки і Сейлемз'явились після вбивства Вови Пєни (Сергієнко) - Башмакови, що зрадили і підставили Вову, ввійшли в союз з його вбивцями-чеченами, а Сейлем виник, як підрозділ ФСБ в Криму з числа спортсменів, що піднялися продажем наркоти. Тому в нинішніх умовах, якщо Сейлем не має "головокружения от успехов"(с), їм нічого не загрожує.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1342072.html.
Tags: крим, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments