Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

На місці Сінного ринку буде житловий комплекс

На місці зруйнованого Сінного ринку на вулиці Бульварно-Кудрявській, 17, який знесли понад 10 років тому, планують звести багатоповерховий житловий комплекс з дитячим садком, торговою та променадною зонами.


Про це пише "Сегодня".
Сенной Рынок
Наразі на об'єкті кипить робота – екскаватор риє величезний котлован глибиною в кілька метрів, вантажівки вивозять землю, а спеціальна техніка забиває палі. Хоча остаточного проекту ще немає – попередньо він буде затверджений в наступному році.

За словами будівельників, загалом на майданчику зараз працює 10-12 осіб.

У компанії "Київміськбуд", яка виступає підрядником робіт, пояснюють: поки ведуться підготовчі роботи, а палі, які забивають – пробні.

За словами віце-президента "Київміськбуду" з питань проектних робіт та експертизи Василя Дудуріча, розроблено кілька концепцій забудови даної ділянки.

"У них передбачено виконання прохань мешканців сусідніх будинків: будівництво дитсадка, торгової і променадної зони, яка зв'яже вулицю Бульварно-Кудрявську і Гончара. Що ж стосується кількості поверхів, то вона також обговорюється з громадськістю: імовірно – від 5 до 22 поверхів. Перед архітектором стоїть завдання максимально зберегти історичну цінність цієї ділянки", – сказав Дудуріч.

Також, за його словами, передбачена заміна всіх старих комунікацій на нові і навіть зведення в комплексі бомбосховища.

За словами члена громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку Павла Антонюка, поспішати з будівництвом на місці зруйнованого ринку не слід.

"Повинна бути розроблена чітка концепція, узгоджена з киянами. За її відсутності можуть проводитися тільки підготовчі роботи. Сінний ринок був гордістю Києва і абсолютно не ясно, навіщо його знесли", – сказав Антонюк.

____________________________
ДЖЕРЕЛО


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1347684.html.
Tags: everyday.in.ua, київ, подонки, піар, свинство
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments