Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ганна Сінькова: разом з російськими серіалами варто заборонити кілька американських

Є таке околополітичне мило, яке я врубаю на фоні, коли чищу картоплю. “Держсекретар” називається – описує всяку дипломатичну дроч під час якої американці рятують світ.
Виробником телесеріалу є найбільша телекомпанія США CBS.
Відомо, що політичні серіали несуть передусім пропагандистську місію. Інакше їх існування було б невиправдане, на фоні наявності такої штуки, як випуски новин.
Так от до чого я веду, в свіжих серіях цього шоу описується війна в Україні.
Ну це ми її знаємо як війну в Україні, а от американським глядачам мильних опер – це описується як униле гавнішко, під час якого сама наявність України, з її, визнайте, дивними претензіями на свою територію – провокує ядерний конфлікт між реально білими людьми американцями і впливовим, значно адекватнішими за українців, росіянами.
Без імені
Там жодним чином не обмовляються ні про заборонені військові прийоми, які регулярно юзає рашка на Сході, ні про кількість жертв серед українських військових чи мирного населення.
Зато є прибацані українські патріоти, які бачте, мають нахабство виступати проти відтяпування від України двох областей.
Ще є президент-рагуль. Я вже точно не буду заперечувати, що президент моєї держави рагуль, але судити про це мені, як громадянці цієї держави, а вже точно не виробникам мила для домогосподарок, які ілюструють образом рагулюватого чиновника весь український народ.
А от фінал цієї драми прямо таки розчулив: завдяки шантажу і залякування, США змушують Україну підписати мирний договір з кацапстаном. Згідно цього договору Україна дає (ггг) незалежність усьому пд-сх, у складі Донецька, Луганська, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Херсону, Миколаїва, Одеси (ну вже передбачувано про відтяпаний Крим взагалі не йдеться – він вже зображується на карті, як частина РФ).
Всі рукоплєщут, а бонусом до половини українських територій штати навіть домазують рашкінському диктатору свого шпигуна.
І тут раптом, о ужас, теракт організований українськими правими (в Женеві, ага, нашими правими, які по майдану бігали обвішані каструлями, бо на броніки грошей не було і у цих же каструлях виїжджали в перші дні війни на фронт, стріляючи бабки на тушонку).
Під час теракту гине президент РФ. Який скандал! Американці знову втручаються, щоб врятувати світ. Лідера українських націоналістів американський десант пакує десь в карпатах, але під час перестрілки гинуть усі.
Далі 40 хвилин стєнаній по загиблим американським десантникам (які якогось хуя робили в Карпатах) і виданому кацапстану американському шпигуну.
Завіса.
***
То в мене таке питання: може на хвилі заборони усього російського з екранізованими біографіями Пушкіна включно – заборонимо ще й пару-трійку американських гавносеріалів, або принаймні донесемо до відома цієї чудової країни, що її участь у конфлікті на сході України тут цілком теоретична – цілком очевидно НІЯКА. Та заодно натякнемо, що найкращі часи існування США припадали на найпотужніші військові конфлікти, а отже країна, яка піднялася в мажори (з купки західноєвропейських кримінальників, які перетрахали і перебили усе місцеве населення) на торгівлі зброєю – вже точно не може претендувати на звання “моралі і рятівника всього світу”.
І, до речі, не знаю кому там і як, а мені отой квадратний сантиметр, що східніше від села Юганівка, що прямо на кордоні України по Луганській області – значно важливіший за спокійний сон російських ватників, німецьких чиновників і виробників американських пропагандистських серіалів. І якщо останнім так часто сниться ядерна зима, то може справа в тім, що вже давно було варто роззброїти ведмедів з балалайками, які останні 25 років шантажують всю планету тим, що засідають на червоній такій великій ядерній кнопці.
А отой квадратний сантиметр східніше Юганівки, що знаходиться прямо на кордоні України по Луганській області можливо і не був би таким дорогим, якби весь західний світ не корчив два роки з себе незрячого, коли за той квадратний сантиметр гинули тисячі українцв.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1349676.html.
Tags: коллективное х%№ло, подонки, рассея, сша, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments