Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Демократія vs. Московство

Історія ходить колами... Деякі "історики" теж :(
====
Алі Татар-заде

підкорення Московою республіки Великого Новгорода будувалось на тактиці "братерства". Особливий наголос робився на тому, що ми же православні, і ми же від Рюрика та Владіміра одвічно разом. Довга історія вольниці та незалежності Новгорода ігнорувалась як непорозуміння. І якщо в самій Московії не було чутно голосів за Новгород, то в Новгороді негайно утворилися партії московська і литовська, і утворили "громадянську війну", в якій московський князь розрулював вже, типу, як судія. Після розгрому новгородці самі ж винуватили власну еліту, яка чи то невчасно виступила проти Івана, чи то не змогла з ним по-людськи домовитись - хоча домовлятись там було не про що, бо московити відкрито казали: вас не існує, існуємо "ми з вами", тобто ми є, а вас нема.
===
Могільов недавно сплив - живий, здоровий, на свободі. Правозахисник, співпрацює з Аваковим, той згадує його в інтерв'ю.
Автор статті, що Сталін депортував татар правільна. Хоч і не самим написаної, а замовленої в кримського історика.
На посаді голови МВС в Криму - перший виконавець розгонів простих мирних демонстрацій бізнесменів. На посаді голови МВС України втілив досвід для розгону "податкового майдану", переслідувань Луценка, Тимошенко, багатьох інших. Автор погрому кримськотатарського бізнесу на Ай-Петрі силами "внутрішніх військ", це була також репетиція майбутніх вбивць не тільки на складність умов, але й на шовинизм, погроми за національною ознакою.
Родом з Макіївки, то ж не здивуюся, коли мав причетність до першої фази длнр і там.
Наскільки я зрозумів, матеріалів проти нього не почато. Ще й правозахисник. Так і бачу рожу якогось прокурора, який скаже "а ви знаєте який в нас бюджет? вистачає тільки на секретутку та прибиральницю".


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1352278.html.
Tags: геноцид, история, крим, могилев, прдоны, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments