Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Євген Селезньов пополнил список конченых 3,14дарасов от футбола

Євген Селезньов залишив Дніпро через те, що хоче грати в сильному чемпіонаті.
Про це заявив сам новачок Кубані.
"Зрозумійте, на носі Євро, і я хочу грати в сильному чемпіонаті. Не хочу ображати чемпіонат України, але він зараз став слабшим з певних причин. Залишилося три-чотири сильні команди, а інші не дуже. Я хочу грати проти серйозних суперників", - сказав він.
"В Кубані, сподіваюся, постійно буду грати і отримаю можливість поїхати до Франції. Що, мені потрібно було залишитися в Дніпрі і шукати для себе мотивацію виступати, наприклад, в Ужгороді при 200 вболівальниках? Я так не можу. Мені потрібен драйв, "двіжуха", - цитує Селезньова Спорт-Экспресс.
Як відомо, Селезньов вважає, що, перейшовши у Кубань, він нікого не зраджував.
====
На спортсайті "tribuna" є стаття від 25.02.2016 "15 украинских футболистов, которые уехали в Россию во время войны. Евгений Селезнев пополнил список игроковконченых 3,14дарасов, для которых футбол вне политики".
15 укр-футболистов: Богдан Бутко, Константин Пархоменко, Евгений Зубейко, Андрей Яковлев, Евгений Павлов, Александр Зинченко, Виталий Федотов, Андрей Сахневич, Сергей Шевчук, Дмитрий Белоног, Денис Кулаков, Игорь Жураховский, Олег Мищенко, Андрей Пилявский, Евгений Селезнев.
На цьому ж сайті є стаття від 17.03.2015 "Экс-игрок сборной Украины Олег Лужный поделился мнением об украинских футболистах, которые уехали выступать в чемпионат России".
- Что думаете о тех украинских футболистов, которые отправились в Россию?
= Я считаю, что раз они туда поехали, то назад, в Украину, их уже не нужно впускать. Надо давать им депортацию из страны. Что они за футболисты такие? Они не могут играть в Украине, что ли? Я не понимаю. Чехия, Беларусь – езжай уже куда-нибудь, только не в Россию, – сказал Лужный.
----
Про всякий Куек и убийцу К.Меладзе даже вспоминать не хочется

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1353328.html.
Tags: дебилы, подонки, рассея, футбол
Subscribe

 • Світла пам'ять

  Volodymyr Boiko 8 років тому, 5 серпня 2013-го, з життя пішов Дмитро Гройсман (di_mur) – людина виняткових моральних принципів і…

 • Alexandr Kochetkov · РОССИЯ ЗДЕСЬ НЕ ПРИЖИВЕТСЯ!

  Полностью согласен с президентом Зеленским. Нет, совершенно серьезно. Нет, с ума не сошел и аккаунт не взломали. Президент сказал, что те, кто на…

 • "радіо тисячі мазеп" Бірюкова-Нойнєца

  Ярослав Вішталюк "Олексій, 2 серп. 2018 Вже стало очевидно що нас, "порохоботів", в найближчий, передвиборний, рік в соцмережах будуть "клеймити" так…

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments