Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Операція-піардезінформація

Volodymyr Boyko
Сьогодні, 26 лютого 2016 року, нарешті стало зрозумілим, з якою метою першим заступником міністра внутрішніх справ України була призначена громадянка Грузії, яка постійно проживає в Парижі і яка ніколи в житті не займалась правоохоронною діяльністю. Оскільки результат поліцейських «реформ» нікого не цікавить, а головне в цих «реформах» – це розгнузданий піар та брехня про неіснуючі успіхи, в Україні просто не знайшлось людини, яка може брехати так натхненно, як колишня керівниця прес-служби МВС Республіки Грузія.
Ось, будь ласка, тріумфальне повідомлення з сайту Національної поліції України про те, що в Києві зусиллями славних поліцаїв був затриманий головний спеціаліст Головного управління Державної казначейської служби України в Київській області за вимагання з якогось чоловіка 55 тисяч гривень:
http://www.npu.gov.ua/uk/publish/article/1830980

Насправді поліція не мала жодного відношення до викриття хабарника, а лише опублікувала перекручену інформацію, приписавши собі чужі заслуги. Цим пояснюється те хворобливе марення, яке невігласи з поліцейської прес-служби винесли в заголовок: «Неправомірну вигоду посадовець вимагав та отримав за неподання позову до товариства з обмеженою відповідальністю щодо повернення на казначейські рахунки пені, а це - понад 110 тисяч гривень». Вдумайтесь самі, що означає цей безглуздий текст? – Який позов? Які казначейські рахунки?
Я достеменно знаю, що було в реальності, оскільки та людина, яка передавала хабар – мій дуже давній товариш, та й сам я мав деяке відношення до планування цієї операції.
Було так. Підприємство-експортер тривалий час вимагало від податкових органів відшкодування ПДВ за 2007 рік. Були пройдені всі судові інстанції, але Головне управління Державної казначейської служби України в Київській області всіляко саботувало виконання судових рішень. Станом на лютий 2016 року борг держбюджету перед підприємством складав 166 тис. грн., з яких 56 тис. грн. – це був залишок невідшкодованого ПДВ, а 110 тис. грн. – пеня, нарахована судом за затримку відшкодування.
Тоді на керівника підприємства вийшов співробітник ГУ Держказначейства в Київській області й запропонував повернути цей борг за умови виплати йому «за труди» половини пені. Керівник підприємства порадився зі мною, я, звісно, переконав його, що треба платити. Але не свої гроші, а ті, що будуть йому надані правоохоронним органом.
Ясна річ, про те, щоби звертатись до поліції, мови навіть не могло бути. Тільки божевільний може вважати, що підлеглі мадам Деканоїдзе здатні до проведення якихось оперативних комбінацій. Насправді «хабародавець» звернувся до Управління СБУ в м.Києві та Київській області, співробітники якого й провели блискучо цю операцію під процесуальним керівництвом прокуратури м.Києва (бо територіально ГУ Держказначейства знаходиться на території столиці й передача грошей також була в Києві).
Я не знаю, звідкіля про це довідались у Національній поліції України (напевно, через треті руки, коли матеріали, нарешті, потрапили до Слідчого управління ГУ НП Києва, оскільки затриманий виявився держслужбовцем лише 5-ї категорії), але брехлива реклама була розміщена дуже оперативно.
Висновок: як добре, що попередній режим не здогадався запросити в Україну грузинських реформаторів. Бо якби Єкатєріна Зґуладзе працювала б у МВС України два роки тому, Янукович би ніколи не довідався, що в Києві проходять акції протесту.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1354112.html.
Tags: бойко, дебилы, київ, менты
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment