Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Богдан Яременко наголошує на необхідності вирішити питання статусу Криму до його повернення

Дипломат, голова БФ "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко наголошує на необхідності вирішити питання статусу Криму до його повернення.

Слід вирішити питання статусу Криму до його повернення.
Як передає кореспондент УНІАН, про це Яременко сказав під час обговорення теми боротьби кримських татар за Батьківщину в рамках міжнародного Форуму "Крим – це Україна. Анексований півострів між минулим та майбутнім".
"Ми повинні вирішити питання статусу Криму до його повернення. На період, коли наші війська і наша адміністрація повернеться на територію півострова, ми повинні мати чіткі сигнали для населення Криму і решти України, міжнародного співтовариства, який статус цього регіону, які права у його мешканців", - сказав Яременко.
Він висловив думку, що надання Криму статусу "кримськотатарської національної автономії" дасть сигнал жителям Криму, що їхні права не скоротяться. "Вони як жили у автономії, так і житимуть. Вони матимуть більші спеціальні права, ніж решта територій України. Так, як це було до окупації", - додав експерт.
Крім того, надання такого статусу, відзначив він, є "гарантією того, що Крим не перетвориться на російську автономію".
http://www.unian.ua/politics/1277186-ekspert-nagoloshue-na-neobhidnosti-virishiti-pitannya-statusu-krimu-do-yogo-povernennya.html

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1354493.html.
Tags: крим, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments