Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Спілкуйтесь українською

Коли є внутрішні чвари, ми маємо розібратись до останього камінця. Але останнє, що ми маємо робити - це тримати ворога у курсі справ в режимі онлайн. А кращій спосіб і засіб так його сповіщати - це обмінюватись на ці теми думками бездоганою росіянською мовою. Можливо, ви досі під гипнозом міфу, що ворог і так перекладе. Що в нього повно перекладників навіть із суахілі. Проте, ви спробуйте провести внутрішній срач - один мовою внутрішнього вжитку, другий - мовою окупанту, і за добу побачите наслідки.
***
росіянці покладають великі надії на те, що путлерівська розвідка, дипломатія разом із підкупом та тиском досягнуть зняття пісні Джамали з Євробачення через "політичний підтекст". Про перемогу чи поразку в чесному конкурсі навіть не йдеться
***
Коли пересічний міщанин Кримнашу зтикається з черговим глюком, наприклад удесятірінням кількості довідок та печаток на них, різними дебілізмами, заборонами, бюрократизмами та іншими радянськими анахронизмами, то чує у відповідь від чиновників, продавців, постачальників послуг, лікарів, вчителів одну й ту ж фразу:
- А що ви хотіли! Ми ж тепер Росія.
От тільки на першому році це звучало з захопленням.
На другому році - суворою констатацією.
На третьому році - з сарказмом і зловтіхою. Наче той хто говорить, дає поняти консюм'єру, що докоряє його в тому, що той обрав Росію. А сам він, типу, нє.
Алі Татар-заде
------------------------
Цікаво, що саме Еко-маркет в Києві навчив своїх робітників клеїти цінники на пакети максимально жорстоким способом. А саме на вузла, так, щоб для відкривання його треба неодмінно розірвати.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1356154.html.
Tags: крим, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments