Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щодо безвізового режиму

Volodymyr Ariev
1) Ніякої відмови немає. Голандія вимагає перенести питання на дати після референдуму 6/04. За цей час ми мусимо допрацювати в ВР електронні декларації та запустити НАЗК, але це технічні питання. Щойно єврочиновниця Хельга Шмід заявила що невдовзі все станеться. Такі заяви неузгодженими не бувають.
2) Грузія давно вимагала розділити її та нас. Грузинському уряду як кістка в горлі Саакашвілі і команда, але відкрито протестувати не можна, бо спільний ворог. Крім того, грузинський уряд має серйозну критику від євроструктур за тиск на опозицію та ЗМІ, тому їм конче треба перемога з протиставленням.
3) Як я раніше казав - лібералізація візового режиму буде до кінця 2016. Противників в Європі дуже багато, вони заряджені. Але власні зрадофіли гірші за проплачених Москвою лоббістів. Бо свої.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1356457.html.
Tags: грузія, европа, майдан, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments