Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Все через ж...

Не встигли наші керманичи пропіаритись на введенні нових паспортів у вигляді ID-картки, як виявилось, що:
Українці не можуть в'їжджати до Білорусі з новими паспортами у вигляді ID-картки.
Про це повідомляє Державний прикордонний комітет Білорусі.
Як відомо, з 1 січня 2016 року в Україні почали видавати внутрішні паспорти нового зразка у вигляді пластикової ID-картки.
"Українські громадяни помилково розраховують в'їхати на територію Республіки Білорусь за цими новими електронними документами", - заявляє Держприкордонкомітет Білорусі.
"За чинною двосторонньою угодою між Республікою Білорусь і Україною від 2009 року про безвізові поїздки громадян, новий український паспорт у вигляді ID-картки не передбачено як документ для пропуску через державний кордон Республіки Білорусь", - пояснюють там.
"Крім того, українська сторона досі не ініціювала між МЗСами процедури про визнання даних ID-карток як дійсного документа для перетину кордону в рамках безвізових поїздок", - заявили в білоруському відомстві.

У зв'язку з цим "до врегулювання даних питань білоруська сторона може пропускати через кордон громадян України лише за дійсними документами: закордонними паспортами (для власників ID-карток) і внутрішніми паспортами старого зразка (у паперовому вигляді)".


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1358662.html.
Tags: беларусь, дебилы, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment