Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Замальовки від Алі

Алі Татар-заде
навіть Бальцерович знає, що головою уряду в Україні "має бути хтось, хто говорить українською". А в самому уряді про це анічичирк.
***
нажите обманом, воровське, крадійське. Таким було багато чого в комуністів, таким було й перейменування Юзівки на Сталіно. Сьогодні (чи скоріше ще вчора, до окупації) донецькі вчителі стидливо втокмачували учням, буцімто "Сталино - в честь символа города - стали". Так народжувалось двоємислення, типове для атмосфери росіянської окупації. Одним краєшком мозоку дитина і доросла розуміють, що це брехня, інакше не стали б місто перейменовувати після десталінізації, іншим краєшком того ж мозоку - радість від тонкої хитрості ("заценіть красоту ігри, развєлі как тєх котят"), а отже, треба захищати цю версію з виряченими очима, як правдиву.
Але це хитрожопство не сучасне. "Зацініть красу гри" ще в далекому 1924 році, коли юізвські партайгеносе чи не першими в пост-імперії сміливо лизнули дупу Сталіну. Примудрілися ж вони це зробити ... на честь і пам'ять щойно вмерлого Лєніна. На таке здатен лише справжній двоємисл.
«По условиям нашего округа, где у нас преобладает стальная промышленность, а сама революция, изображающая, по словам тов. Ленина, локомотив, сделанный из стали, на котором был машинистом тов. Ленин. Исполком считает, что символом, характеризующим нашего вождя тов. Ленина, будет «СТАЛЬ» и решил поименовать г. Юзовку – город Сталиным, а округ и завод Сталинским...»
«Переименование города Юзовки в Сталин вполне приемлемо, т.к. его стальным последователем является тов. Сталин. Это имя дала ему партия, т.к. он был твёрд и непоколебим, как сталь. Мы же должны быть так же тверды и непоколебимы, как сталь. Сталь будет нашим символом, и всякая попытка ненавистников стальных идей тов. Ленина разобьётся о стальную стену».
Одним словом почтілі Лєніна, назвавши місто Сталіним. Спитаєте, чого це вони такі обережні? Та просто. Тоді ще жива була троцкистська, зінов'євська, камнєвська і всяка інша опозиція, яка Сталіна ненавиділа. А мало лі як воно повернеться - ще посадять юзовських хитреців. Але інстинктивно юзівське керівництво, як бачимо, тяжіло саме до Сталіна.
Кажуть Донбас ніколи не ставили на коліна? Він стояв на колінах перед Сталіним, ще коли в політбюро питання його подальшого мудрого керівництва стояло під питанням. Ставав, виглядає, сам.
До слова, Донецьк не стоїть на річці Донець. Це перейменування також є обманом. Перейменували місто, яке призначили щоб воно було центром колишньої Сталінської області, тільки і усього. Область більш-менш адекватно назвали Донецькою, а місто просто ще раз наградили липовим ім'ям.
***
кримські лікарні різних профілів регулярно переповнюються кримськотатарськими юнаками. Здорові і рум'яні, вони виділяються в кожному відділені від блідих тіней - справжніх хворих. І так перед кожним призовом до армії. Окупантської армії. Воєнкоми рвуть і мечуть, але лікарі на рідкість солідарно йдуть юнакам назустріч. Ніхто не хоче, щоб кримські татари опинились в "заблудівшейся на Украинє" армії, тільки не хочуть з різних мотивів. Ніхто - крім путлера. Цей хоче, це його пряма вказівка.
***
головнокомандувач ідільської народної республіки загинув від авіаудару сша. Останніми його словами, як і вчив великий штирлиць, було "мама!" с рязанським акцентом.
***
Державу Україна на півострові представляли переважно злодії: хабарники, відкатники, дерибанщики, в кращому разі куми. Коли почалася окупація, їхня абсолютна більшість перебігла на бік агресора. І заявила, що красти та хабарити їх примушували київські, донецькі і дніпропетровські угнєтателі, а також бандерівці. Населення було настільки тупе, що частково навіть в це повірило. Сподівалося, чомусь, що при путлері "такого не буде". А чиновники у свою чергу покладали надії, що при путлері всіх незадоволених легко посадити за бандерівство і антигосударствєність.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1361121.html.
Tags: история, коллективное х%№ло, крим, левые, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments