Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А ще ми пам'ятаємо адвоката Стуса Медведчука

Алі Татар-заде
і дещо принципове про адвокатів в Ерефії, яких призначають політв'язням. Запам'ятайте, що там допускають до справи тільки тих, хто сам є клієнт прокуратури і слідчого комітету. Це буває відвертий ціник, який одразу повідомляє підсудному що консультуватиме його лише про те, як ефективно співпрацювати з слідцтвом. Або прихований, який намагається викликати довіру та скористатись цім. Або провокатор. Все це діти та онуки знаменитих адвокатів епохи Вишинського, які могли під час виступу прокурора скочити з місця та вигукнути: "Після таких жахливих викривань мого підзахисного, я відмовляюся захищати це чудовище!". Все що вони пишуть, кажуть, твітять - це спецоперація не в інтересах клієнта, бо сам адвокат є клієнт.
***
і нікого не дивує, що у Львові є спеціальне консульство РФ на третій рік війни. На початку окупації трохи поговорили про розрив дипвідносин, потім хором вирішили що атопутіннападьот. І ось що цікаво було б почути - яка користь була Україні за повні два роки війни від того, що дипвідносини з Ерефією продовжуються? Ну там, може когось з в'язниці вилучили, чи якусь сильну ноту написали і ті послухали, чи може ми там таємно жмемо на якісь пружини, аж кремль шатається, і все за допомогою дипломатів?
***

Місце першого упокою українських політв'язнів. Могила Литвина зліва, Стуса - справа
(http://www.istpravda.com.ua/articles/2012/04/3/79214/ - Чи вбивав адвокат Медведчук поета Стуса?)

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1361718.html.
Tags: ато, история, левые, медведчук, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments