Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Рекультивація Донбасу. Років за 10 після перемоги у війні

Алі Татар-заде
Промисловість по роздобутку копалин увійде до небуття. Туди ж згине переробна промисловість. Частину обладнання знищено війною, частину вкрали росіянці. Але коли після капітуляції Москви наші глянуть на те що вкрадено, то тихо прослезяться і скажуть: залиште це собі. Точніше, це буде оформлено як акт гуманітарної допомоги молодим етнонаціональним республікам, які постануть на колишніх маєтках Газппрому, Роснєфті і Росугля.
Більше половини мешканців окупованого Донбасу покинули свій край ще за війни. Із тих хто залишився, багато загинуло - меншість від куль, більшість від голоду, холоду і хвороб.
Хто вижив, захоче просто нормального життя.
Буде перервано трудову естафету поколінь, втрачене покоління діток, яким з дитинства забивали голову гірництвом і металургією. Старі шахтари погоди не зроблять.
Тож почнеться рекультивація земель із перепрофілюванням їх на сільську господарку.
Вивіз териконів до капітульованої Росії, звільнення Донбасу від відходів війни і промисловості займе багато років та інвестицій. Але результати будуть вражаючі.
Донецький край стане житницею України. Кожен отримає в безкрайньому степу собі наділів. Це будуть і місцеві, і ветерани війни, і просто всі бажаючі.
Усюди постануть турістичні кемпинги "зеленого туризму". Скансени, музеї під відкритим небом, степові експозиції.
В колишніх промислових містах будуть музеї війни і перемоги, зради і тортур, жертв і катів, злочинів та відплат.
По всьому краю на курганах постануть копії давніх ідолів. Тільки не комуністів та чекистів, а "кам'яні баби" - скіфські, сарматські, печенізькі, половецькі, козацькі.
Це будуть збільшені копії і реконструкції оригіналів.
Митці зі всього світу робитимуть їх, змагаючись у стилі.
Там будуть і давньогерманські, і давньослов'янські ідоли, а деякі з них будуть такими великими, що всередині розміститься цілий музей.
Дороги прокладуть від кургана до кургана, від музея до музея. Міжнародний туризм стане головним джерелом інвестицій і прибутку.
Люди зі всього світу, наслухані про війни на Донбасі, не хотітимуть під час туру лише жорстких вражень. Тому вони охоче населятимуть етнографічні села-музеї, їстимуть екологічно чисті національні страви усіх народів, які колись населяли степ.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1362730.html.
Tags: донбасс, конспирология, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments