Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Новости воссоединенного кота

Алі Татар-заде
промова маріонеткового спікера Константинова, відомого в кримінальних колах як Шчолкунчик та Вєшалка.
- Два роки тому в Крим нарешті прийшла свобода. Ми вирішили в цей день заборонити будь-які мітинги, щоб дати дорогим нашим кримчанам ще більше свободи.
***

Одна кримнашка за свою старанну службу окупантові - за доноси, насамперед - була нагороджена. Її дитину відправили до росіянського курорту, в дєтлагєрь солнишко запаребриком. Щаслива, вона повезла туди рідне чадо. Повернулась бліда та похмура. "Моя дєвочка там єдінствєнная руская! Там всі чорні, навіть піанерважаті! Боже, боже, що вони з нею будуть робити, навіть уявити страшно". Помимо всього прочого, в нагородних грамотах окупантів вона відзначена за інтернаціоналізм.
***
у день святого Патрика я пригадую свого старого знайомого, ми його звемо Першим британцем на кримській землі.
(Звичайно, він був далеко не першим справжнім британцем на півострові - до нього тут були і світла Сестра Найтингейл, і похмурий лорд Реглан. А ще 1333 року сюди прибув архієпіскоп Ричардус, щоб вести домініканську справу. І до них тут бували нормани, що припливали сюди чи не прямо з Гастінгсу).
Але для нас він був першим. Відважно оселившись тут, він разом із нами постигав і відкривав собі прості істини, наприклад те, що ми жили не у Росії, а в Україні.
Якось на день святого Патрика ми з ним куштували більш-менш аутентичні атлантичні страви, орієнтуючись на інтуїцію і смак Першобританця. Вона дуже сталась в нагоді, щоб пробратись скрізь парослі багаточисельних псевдо-пабів з їх "уникальними рецептами". (Ех, то був інший час - під окупацією ці паби, що тоді здавались лабудою, тепер пригадуються як оазиси Європи).
Одного разу Першобританець, сам того не підозрюючи, надав мені показового урока. Справа була такою. Після того, як я утретє за кілька хвилин сказав "у вас англійців", то побачив що він зелений та смикається. Хоча я ж ніби був увічливий. Що ж не так?
Він легко пояснив, що не так. "Я не англієць, я шотландець. І якщо ти ще раз скажеш що я англієць, їйбо, ми будемо дратися прямо тут, посеред столів".
Це був той яскравий момент, коли я зрозумів всю тщету і нищету тези "яка різниця" та міфу про один народ.
***
експромт сьогодні. Сказав знайомій ватниці, що слово укри - це скорочення від УКР.
- А що за У Ка Ер? - здивовано перепитує вона.
- Україна Києвська Русь, - кажу. - Коли ви кажете "укр", то підтверджуєте права українців на всі ті землі.
- Американці придумали, - проникливо здогадується вона. - Хитрі, гади.
Так я став американцем.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1366299.html.
Tags: дебилы, крим, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments