Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Малюнки з окупації

Алі Татар-заде
До других роковин окупації всі школи розкочегарили на конкурс дитячих малюнків. Під гаслом "спасибі Расії, що нас прийняла".
Чого там тільки не було. Вчителі, бувало, це вивисять, а потім комісія відбраковує. Шкільні психологи з певних малюнків за ніч посивіли.
Наприклад, намальований дамбас, там танк з російським прапорцем давить танками дівчинку з українським прапорцем, і лужа кровіщщі.
Патретик старшого брата без руки, в зеленому костюмі воєнторга - йому відірвало кінцівку, коли він попендзяв з Криму на Донбас.
Літають руські літаки, бомблять українські міста, вони закреслені хрестиками.
А автора малюнку, в якому яскраво зображено як зелені чоловічки збивають к їбіням якийсь літак, шукають досі - він поставив лівий підпис, і тепер підозрюють, що це приколовся хтось з дорослих. Кинулись перевіряти інші малюнки, вдруг там теж діверсія.
Комісія ходить, хапається за голови, тільки й чутно "зняти! ви шо с ума сошлі, снять німєдлінно".
Один малюнок добравсь аж до республіканського конкурсу. З півострову Крим простягується рука, і її міцно стискає інша рука - росіянська. І надпис "можем повторить!".
Вже почали роздавати премії, аж тут один угледів: рука, що з Криму, відірвана - видно кістку, кров, і кров тече з України.
"Ви що в тюрму всі захотіли? Хто разрешив? Хто допустив?"


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1367002.html.
Tags: донбасс, діти, крим, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ...ситуация продолжает оставаться сложной

  Костянтин Машовець В районе проведения противником оперативно-тактической наступательной операции ситуация продолжает оставаться сложной. На…

 • З нею треба щось робити

  Алі Татар-заде "вєлікая руская культура" (далі - "врк") зараз знаходиться в майже тій ситуації, що й "самая боєспособная і легендарная армія на…

 • То есть мы уже живем в мире пост-правды

  Igor Shayevich Вчера, после первого шока, у Алексеича спустили, как им кажется удачную, неубиваемую" кричалку, ожидаемо давящую "на святое". Сейчас…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments