Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Трибунал конгресу колишніх колоній

Алі Татар-заде
Для розправи й суду над Ерефією найлегітимнішим органом був би Конгрес колишніх колоній (назва умовна, але функціональна). Всі потерпілі країни, від тричі поділеної Польщі і до безострівної Японії, мали б там право голосу, але більшу частину складали б поневолені народи та ті, хто лиш нещодавно відмахався. Це асиметрична відповідь на байку про таку, що склалась історично, нову спільноту "одін-народ". Раз він "одін" в головах московитів, тоді цьому "одному" і вирішувати подальшу долю всіх загарбаних земель.
***
Кримський Наврез-байрам зазвичай був часом для обрядових гадань. Але сьогодні і гадань не треба, достатньо визірнути у вікно.
Два білих кольори повсюди. Перший - від пелюсток слив, вишень, абрикосів, що були повірили теплій зимі і рано розквітли. Тепер ці пелюстки з трудом тримаються на гілках, розкидані вітром повсюди.
І другий колір також білий - в ніч на сонцестояння випав сніг. Із врожаєм все зрозуміло.
Додайте до цього, що світло виключають як скажені, і все нібито через нову чергу міфічного енергомосту. І прогноз на рік у вас в комплекті.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1370349.html.
Tags: крим, рассея, санкції, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments