Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тепер президентських опричників видно кожному

Президент роздав слонів - присвоїв генеральські звання у СБУ. Знову в стилі Брежнєва - під дату, річницю створення цієї організації. Тобто не за заслуги, а просто для святкового настрою.
Однак таке розвішування зірок має інший, непарадний бік, який для обласканих царевою милістю може вилізти боком. Для суспільства цей зорепад як маркер - тепер президентських опричників видно кожному.
Отже, найвище військове звання одержав начальник "контори" Василь Грицак - напевно, це аванс за послуги спецлужби з контролю за політичними конкурентами влади, зокрема, з огляду на ймовірні парламентські вибори.
Лампаси начальнику чернігівської філії СБУ пішли в оплату внеску за ганебну "перемогу" президентського холопа пана Березенка.
Зірочкою керівнику управління в Дніпропетровській області Гарант розплатився за ув'язнення Корбана.
Генерал-лейтенантським званням народному депутату Кожем'якіну (на хріна воно йому?!) Порошенко підмастив голосування фракції БЮТ за прем'єрство санчопанси Гройсмана.
І просто маразм - генералом став завгосп СБУ, тобто "умывальников начальник и мочалок командир". Ніби йому мало відкатів на закупівлях.
Пригадую, як погони генерал-полковника приїхав одержувати в Київ начальник Генштабу Муженко в той час, коли наші військові гинули в Іловайському котлі. Згодом цей "воєначальник" і "стратег" також одержав від Президента найвище військове звання, як і міністр Полторак. Хоча перемогами над ворогом ці "стратеги" похвалитися не можуть.
Увесь цей парад марнославства відбувається на тлі того, що тисячі фронтовиків і досі не можуть одержати статус учасника бойових дій. Отакі вони, стандарти від Верховного Головнокомандувача: героям - ніщо, слугам - усе. Прикро.
Віктор Балога

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1372837.html.
Tags: балога, дебилы, коллективное х%№ло, медведчук, подонки, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments