Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Единому затриманому, який озброював "тітушек" напевно дадуть втекти

Підозрюваного, який озброював "тітушек" для розгону Майдану, можуть відпустити з-під варти.
У ніч на 27 березня з-під варти можуть звільнити Р.Заворотного, який є єдиним затриманим підозрюваним у справі незаконної передачі зброї МВС та "тітушкам" для силового розгону Майдану.
Про це на сторінці в Facebook повідомляє організація "Євромайдан SОS".
Так, в повідомленні наголошується, що Апеляційний суд Києва навмисно затягував справу і майже три місяці визначав її підсудність.
"І нарешті, коли справу таки передали на розгляд Святошинському суду лишився один день до закінчення тримання під вартою тітушки Р.Заворотного", - йдеться в заяві.
Тобто, як зазначили активісти, 26 березня єдиний день, коли суддя Святошинського суду В.Жмуть може розглянути цю справу і продовжити утримання під вартою Заворотного.
"Але суддя В. Жмуть відмовилася розглядати цю справу в суботу. Хоча сам факт того, що до закінчення строку тримання під вартою лишився один день мав би бути прямою підставою для швидкого призначення судового засідання та забезпечення явки усіх учасників процесу", - наголошується в повідомленні.
"В суботу ми дізнаємося, чи дасть призначена по цій справі суддя В.Жмуть та голова Святошинського суду А.Домарацька можливість втекти єдиному затриманому в одній із ключових справ Майдану", - додали в організації.
Як кажуть адвокати родин Небесної сотні, питання риторичне.
Активісти підкреслюють, що ця справа є "надзвичайно важливою".
"Це саме та справа, по якій проходять співробітники МВС, що на виконання злочинних наказів екс-міністра В.Захарченка видали міліціонером та тітушками більше 1,5 тисяч одиниць автоматів АК74У та майже 800 тис. патронів до них", - йдеться в повідомленні.
Організація зазначає, що епізод про незаконну видачу зброї сам по собі є ключовим для доказу переслідувань учасників Єврану режимом Януковича, "адже яскраво демонструє зв'язки між міліцією і кримінальними угрупованнями для придушення протесту".


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1373137.html.
Tags: майдан, медведчук, менты, подонки, порошенко, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments