Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ненавижу "летнее время". С 1981 года

Алі Татар-заде
Із сьогоднішнього дня ми знову з вами живемо в одному часі. Ми і ви - це маються на увазі окуповані і неокуповані частини України. А діло було так.
Ще задовго до початку вторгнення Москва роками додавала зусиль, щоб годинники в географічно і фізіологічно різних столицях співпадали. Це мало б щось підтвердити з теорій про колиску трьох народів, складену за відомою казкою. Про те, що в батька було три сини - "старший умный был детина, средний сын и так и сяк, младший - вовсе был дурак".
Чого тільки не робили для цього. Купляли цілі ешелони депутатів з найнеочікуваніших фракцій. Запрягали сюди екологів, лікарів, псьіхотерапеутів, екстрасенсів, гадальниць по зморшкам, астрологів, масажистів, академиків та почесних лауреатів міжнародних ліг.
Здалеку це нагадувало епічну спробу стикування мобільного модуля до орбітальної станції у відкритому космосі, за допомогою важелів на землі, ЕВМ та язику фортран. Тобто, весь час нічого не получалося, не зважаючи на титаничні зусилля.
Український запроданець - він не як шабля, а як обоюдогострий меч: ріже по пальцях без всякої користі для діла. У самий неочікуваний момент групи підкуплянтів влаштовували демарші, провокації чи просто сачкування, скоріш за все, в намаганні збільшити тариф.
А такі випадки випадали регулярно двічі на рік: перший на Наврез-Байрам, другий - на день народження Фродо Дев'ятипалого (сподіваюся, всі ви добре знаєте ці дати).
Заради справедливості тре додати, що самі москвичі поспішно переписували техничну задачу, тому всі вище згадані персонажі регулярніше, ніж оберт зодіаку, потрапляли в незручне становище.
Їм то необхідно було переконано доводити, що перевод стрілок є тихим геноцидом, який сприяє раку, спиду і безплідності, то - навпаки, що відмова від пересування стрілки є повстанням проти природи, космосу, нооспери. Тож, певним чином, слід визнати ціх людей талановитими, оскільки ніхто з них до останього не покинув своїх зайнять.
І от нарешті до москвичів дійшло, що треба робити інакше.
Треба навпаки. Самим раз назавжди вирішити, щоб стрілки не переводити - але підігнати це під ту з двох дат, яка досягає максимального зближення сатурну з юпитером на небі та києвського часу із московським - на землі.
У підсумку, регулярно навесні наш час збігається з московським (а кримський окупаційний - з українським). Ця максимальна проксимація триває півроку. Щоб зусилля більш не пропадали втунє, московські видання отримали вказівку повідомляти, що києвські годинники перевели на москву. А шо, нє? Самі ж перевели. Ми ж ніколи не брешемо.
По восені стрілки знову розбігаються, але до наступної весни. А там, дивишся, і прийде до влади промосковська партія, яка також у певний час не переведе стрілки - лише б не помилитися, коли саме. І тоді запанує єдиний час.
Ну а поки викажу зі всього цього анекдоту свою особисту радість. Приємно жити за одним часом з Україною. Це одна з тих дрібничок, які не відчуваєш на свободі.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1373960.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments