Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Новини про затриманих хлопців і перешкоджання журналістам

Інформація по посиланню оновлюється:

Originally posted by bilozerska at Новини про затриманих хлопців і перешкоджання журналістам
Я зараз у Печерському РОВД. Приїхала висвітлювати події навколо затримання авторів другої яєчні на Вічному вогні.
Тут з десяти стоїть група підтримки. Адвокати сказали, що привезуть о 12. Ми чекали. Десь о пів на першу у ворота міліцейського двору заїхав автозак. Я залізла на табуретку, що належала Дмитрові Прихну, і зазирнула з фотоапаратом через паркан. Вискочив чоловік у цивільному, представився (далеко не відразу) заступником начальника Володимиром Соцьким, але посвідчення не пред'явив.Поводився брутально, погрожував, що конвой стрілятиме, і що ми відповідатимемо за проникнення на закриту територію. Забрав Дмитрову табуретку і котушку з кабелем. Дмитро збирається писати заяву про пограбування, я - про перешкоджання діяльності журналіста.

Щойно вийшов цей самий Соцький і забрав Дмитра писати заяву на нього ж. Мене разом з ним не пустили, чекаю на свою чергу внизу.

UPD. 14:40. Я вже написала заяву і стою під відділком. Дмитро Прихно ще всередині, пише заяву. Телефонувала йому - у нього все гаразд.

Подяка Лесі Оробець за турботу!
Подяка Сидору Кізіну, він мій янгол-охоронець :)


По затриманих хлопцях, Кирилу Бабенцову і Богдану Тицькому: триває допит. З ними адвокати Кізін і Бондарчук. Молимось, щоб їх сьогодні відпустили. Третього затриманого хлопця, Сашка Лазаренка, відпустили на підписку ще вчора.

UPD. 18:11. Затримані і адвокати ще всередині, триває допит. Дмитрові Прихну повернули відібрані речі. Під райвідділком зранку чергує група підтримки – 10-15 чоловік.

UPD. 18:25. Вийшов Олег Бондарчук - адвокат Кирила Бабенцова. Каже, що допит його підзахисного тривав більше 5 годин. На хлопця хочуть навісити участь в інших правопорушеннях, до яких він абсолютно непричетний. У Печерському райвідділі Кирила били, принижували, застосовували психологічний тиск.

Зараз тільки почнеться допит Богдана Тицького. Його адвокат - Сидір Кізін. Обох, Тицького і Бабенцова, допитує слідчий Дмитро Цуркан. Богдана Тицького вчора сильно побили у райвідділі, садна на його тілі навіть були зафіксовані при прийомі в ІТТ.


Tags:  тактика революційних дій, беспредел, могилев, хорошковский, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments