Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Cакральний мост

Алі Татар-заде
колись сухопутний мост Крим-Кавказ ледь не змінив світову історію. На його відкриття гарантовано мав приїхати сам Гітлер. А оскільки це було інфою 200%, то кримські червоні підпільники приступили до плану вбивства фюрера ледь не з першого дня окупації. Вони мали у запасі аж кілька років, тому план був ретельним, детальним і здавалося, ідеальним. Проте свого часу Гітлеру доповіли, що там виходить не міст, а якась фігня. Тобто він буде добудований, але урочисто відкривати його якось не комільфо, тільки курям на сміх. Фюрер не приїхав. Підпільники були у розпачі. Вони почали імпровізувати, пробувати себе в інших жанрах, але вся структура була створена лише на вбивство фюрера, і все швидко посипалось, їх переловили, катували і розстріляли.
---
У хорватів є президент, але це "для нас", щоб ми розуміли хто це, бо хорватською він зветься предсєдник - як і боснійською, сербською, словенською. У греків він зветься проедрос, але для зовнішнього вжитку - президент. У ісландців те саме - форсеті. У турків - башкани це президент, а башбакан це прем'єр. Китай наводити не буду, але ви зрозуміли. Куди я хилю.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1387340.html.
Tags: история, конспирология, крим
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment