Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Крим: після післязавтра

Алі Татар-заде
що буде в Криму після післязавтра? Всі знають, що сьогодні - окупація, багато хто сподівається що завтра - визволення від окупантів, деякі здогадуються що післязавтра - автономія корінних народів Криму. А що буде після цього, найнеочевиднішого пункту - розповім тут і зараз.
Росіянські новоприбульці, як і проросіянські колаборанти, частково емігрують, частково сядуть на нари, а частково - розчиняться в массі людей, які амиженезнали та мижесамі страждали.
Росіянська мова не буде переслідуватись, але втратить свою ліквидність як засіб "міжнаціонального" спілкування, коли посиляться ролі кримської, української та англійської як відповідні механизми внутрішньо-регіонального міжрегіонального та міждержавного спілкування.
Нове покоління росіянців-на-Кримі вивчатиме турецьку мову.
Так, не дивуйтесь, саме турецьку. Турецькомовний вплив на Крим значно посилиться, особливо в економічному сенсі, а також як механизм здобуття недорогої і відносно якісної практичної освіти. І якщо корінні народи Криму вивчатимуть турецьку через призму відновленої кримської мови, то російські мешканці - одразу стандартну "ділову турецьку мову".
Як не дивно, це надасть їм велике моральне задоволення. Знову можна буде казати, що вони належать до Імперії. Що ніякої кримської мови нема, є спаплюжена турецька. Що кримська культур-мультур є відблиск османської. Що сусідні народи мають цінність лише як народності, на яких спочиває відблиск могутності турків. Буде відновлено вчення про євразійство як "тюрко-слов'янський діалог".
Вам здається все це невірогідним? Не віднімаю вашого права дожити до тих часів і дивуватись разом з усіма.
Але до того слід спершу перемогти терористичне угруповання Ер-рефію, переловити та пересаджати усіх її керівників та пережити кілька складних років справедливого розподілу захоплених нею земель поміж попередніми власниками та корінними народами-в'язнями.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1389115.html.
Tags: конспирология, крим, рассея, турция, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments