Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Незнайка - як потреба вести діагональну дипломатію з регіонами Ерефії

Алі Татар-заде
Колись радянський письменник Ніколай Носов створив, серед прочого, свого "Незнайку". Минуло багато років. На Незнайку написано купа продовжень, його одразу впізнавана фігурка майорила на купі конфет, дитячих садків, продуктів різних фірм.
Його рожиця навіть побувала емблемою "Року РФ в КНР", після чого китайці з подивом дізнались що Ерефію та її ділові кола презентує персонаж на ім'я Маленький Невіглас, та зробили відповідні висновки.
І от якось вийшло чергове продовження "Незнайки": один автор написав продовження "Незнайки на Місяці", причому описав там як у світі коротишок навчились розпиляти дурь, яка перетворює волелюбних громадян на цілком відданих слухняних патріотів.
І тут на сцену вийшов внук письменника. Який гучно вимагав і добився від суду, щоб той заборонив саме цей твір про Незнайку,антитоталітарний. Це було на початку 2000-х, коли на Маленьких Невігласів як новий соціальний клас всі ще дивилися поблажливо.
Після того внук писателя спробував написати кілька своїх продовжень, але видно було що писав чи то через палку, чи то для проформи - твори вийшли гумові і нецікаві дітям. Весь свій запал щодо авторських прав він витратив на заборону лише тоталітарної антиутопії та, будете сміятись, твору одного 7-річного хлопчика-вундеркинда (що в ньому було, наразі невідомо, оскільки наклад було знешкоджено). Думка про комісійні, наприклад, від державних фірм Ерефії, або від юзання емблеми самим прем'єро-президентом Медведевим, йому на думку зовсім не спала.
Отаке в Ерефії літературне життя та такий стан із авторськими правами.
---
путлерівський кандидат переміг на виборах в Австрії. Ми маємо вже потроху звикати до подібних новин - у швидкій перспективі пів-Європи можуть бути зафарбовані в ліво- та право- псевдорухи у будьонівці та з волочащимся позаду парашутом. Ймовірним є навіть появлення такого персонажа в овальному офісі. Україна виявиться між вершлягом та ковадлом, як вже бувало і не раз. Вихід є. Окрім традиційного напряму дипломатії - захід та москва - слід 1) відкривати для себе схід: тюркомовні, арабомовні та далекосхідні країни, 2) вести діагональну дипломатію з регіонами Ерефії.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1392248.html.
Tags: дебилы, конспирология, піар, рассея
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments