Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

РуSSкий язык vs. русская мова

Это совершенно необходимая и абсолютно правильная вещь. Москали охренеют.
====
Алі Татар-заде
Мабуть багато хто пам'ятає легенду, як кияни сплатили хозарам данину - сказали, що хутрів нема, але є мечі. Хозари погодились і на цьому, але потім, вертячи в руцях зброю, зацокали язиками: "Нехороший подарунок, нехороший. Двостороннє лезо - йой, нехороший натяк. Рубить в обидві боки".
Одною з головних зброй противника є російська мова. Це об'єктивно. Треба цю зброю з його рук вибивати. Спрямовувати її ж але в зворотній бік.
Українські русисти могли б зібратись і випрацювати власну норму російської мови. Або, знаєте, розсваритись і випрацювати одразу три. Головне, що при цьому не апелювати до юридичних норм всього часу існування Совдепії та Ерефії, оскільки переважно це був "проізвол".
Росіянці - це збірна солянка, яку разом (між іншим, на відміну від нас усіх) утримують символи, метафизичні штучки та абстракції. Нас разом тримає значно більш земне, від здорового глузду до кровного родства, а їх - усіх таких різних, нерідних поміж собою, нащадків вбивць та вбитих у багатьох вимірах - тримає разом символічне. Тому вони за це ухватяться. Спочатку почнуть критикувати, чисто за інерцією. Що там оп'ять хахли надумали. Потім посваряться поміж собою. А потім перейдуть на мовні норми, виработані українськими русистами, або на інші норми, які якнайбільше віддалятимуть їх від того що придумали у Києві. В будь-якому разі подібні суперечки на Московії прийнято вирішувати мордобоєм, репресіями і острогами. Так що гра варта свічок.
Подібний чином має спрацювати релігійна складова. РПЦ-МП є своєрідна мафія в законі, яка існує завдяки хиткому компромису по всіх значущих церковних, божеських та мирських питаннях. Простий перелік ціх питань і невирішених поділів зайняв би не одну сторінку - від не таких давніх ім'яславців та ім'яборців до дуже старих йосифлян та нестяжателів. Не кажучи вже про старий й новий обряд, обновленців, зарубіжників, катакомбників і найсучасне богопутинство.
Пам'ятаймо те, про що забули росіянці: вони живуть у скляному домі, і не їм було починати розкидувати каміння. Пам'ятаємо і юзаємо.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1394989.html.
Tags: дебилы, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments