Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Юрій Свірко: Тимошенко недоторканна – вона досі має імунітет народного депутата!

...
І тут ми приходимо до логічного фіналу: Тимошенко непідсудна взагалі!

Або відповідно до рішення Конституційного суду від 17 жовтня 2002 року всі її правові акти (вказівки, розпорядження, інші дії) є обов'язковими до виконання, і це питання ніяк не може навіть обговорювати Печерський суд.

Або ж Тимошенко не очолювала Кабмін відповідно до норм легітимної Конституції, а суміщувала посаду прем'єра з мандатом народного депутата, від якого помилково відмовилася.

Якби Тимошенко мала гарних юристів, вона б вже сьогодні подала адміністративний позов до Вищого адміністративного суду України про скасування постанови Верховної Ради України про припинення її повноважень як народного депутата, а разом з ним – клопотання про зупинення процесу в Печерському суді до постановлення рішення ВАСУ за її адміністративним позовом.
Tags: тимошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments