Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Порошено слухняно виконує забаганки Медведчука

Віктор Балога
Насправді, путінські байкери потрапили на територію Євросоюзу не завдяки депутатам Закарпатської обласної ради з оточення Медведчука. Вірніше - не лише завдяки їм. А ще й дякуючи прикордонникам, які пропустили їх на територію України, і поліції, яка якщо не сприяла, то точно не заважала їм пересуватися, чого не можна сказати про Польщу.
Зрозуміло, що все пройшло настільки гладко, бо на те було добро "Гаранта української демократії" Петра Порошенка, який діяв на прохання кума російського президента Віктора Медведчука.
Таким чином Україна стала "надійним партнером" Москви в організації провокацій на території ЄС. Хто б міг подумати, що лише за два роки нового Президента наша країна буде не меншим сателітом РФ, ніж це було при поперєдньому режимі.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1400288.html.
Tags: балога, дебилы, европа, медведчук, москаль, подонки, порошенко, ужгород, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments