Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Антикорупційний саміт у Лондоні і корупціонер Петро Порошенко

Originally posted by dipcourier at Антикорупційний саміт у Лондоні і корупціонер Петро Порошенко

Лише дурень може повірити в байки від Петра Порошенка про те, що він відмінив візит до Лондона для участі в антикорупційному саміті через те, що його кума, Юрія Луценка Верховна Рада України "протягла" і не дала змоги призначити одіозного політика на пост генерального прокурора України.

Головним питанням порядку денного Лондонського антикорупційного форуму - 2016  є звіт ICIJ · Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ · The International Consortium of Investigative Journalists) щодо скандальновідомого "Панамського списку", серед головних фігурантів якого є сам президент України Петро Порошенко та його найближче оточення.

Тому виправдання і пояснення Петра Порошенка, що він, буцімто, змушений скасувати візит до Лондона через проблеми з призначенням генпрокурора України виглядають щонайменше несерйозними. І навіть не знаю на кого розраховані? Окрім того проблема боротьби корупції в Україні на саміті винесена окремим питанням, як головна перепона на шляху просування реформ в нашій державі. І якщо Петро Порошенко побоявся взяти участь в саміті, то бодай би делегував на цей важливий захід премєр-міністра України Володимира Гройсмана.

Варто відзначити, що в участі Лондонського антикорупційного саміту - 2016 візьме участь прем'єр Великобританії Девід Камерон. Він, до речі, є також фігурантом "Панамських списків". Однак як джентельмен він триматиме удар з відкритим забралом. Петро Олексійович виявився ж звичайним злодієм, баригою і боягузом.

Ростислав Демчук,
Агентство Євро - Атлантичного Співробітництва - АЕАС,
Брюссель


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1402673.html.
Tags: европа, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments