Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Не можу не погодитись :(

Віктор Балога
У багатьох, хто вчора дивився маневри зі спробою прийняття Закону "Про Генерального прокурора Юрія Луценка", склалося неповне розуміння того, що відбувалося. Навіть депутати фракцій, які голосували проти, звели критику до скасування вимоги про юридичну освіту головного законника.
Це поверхова оцінка. Суть питання в іншому. А саме - в маніакальній наполегливості, з якою Президент Порошенко добудовує власну диктатуру.
Уряд, складений із президентських подільників, під повністю залежним Гройсманом, СБУ, Міноборони з Генштабом, НАБУ, Антикорупційну прокуратуру очолюють вірнопіддані Гаранта. Телевізор слухняно розносить агітки Банкової, свобода слова стиснулася до історичного мінімуму.
Треба розуміти, що як тільки Луценка продавлять на ГПУ, то він там займатиметься зовсім не реформами, про які вішає макарони. Його головним завданням буде зачистка залишків опозиції у Раді, щоб запресовані депутати проголосували за усунення Авакова з МВС. Тоді в картині маслом під назвою "Віктор Федорович Порошенко" буде поставлено останній штрих.
У цьому ж ряду - негідна поведінка Парубія. "Комендант Майдану", наплювавши на регламент Ради (а це, на хвилиночку, закон), тупо підпрацьовував маріонеткою Порошенка. Тумблер порядності і совісті перевів у положення "вимк".
Нагадаю йому прізвище одного начальника у ВР, який свого часу так само ліг під диктатора - Калетнік. Де зараз це чудо? На якомусь далекому смітнику. Не бажаю такої долі Парубію. Однак хай робить висновки.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1403091.html.
Tags: балога, беспредел, порошенко, тушки, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments