Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Комуняки

Алі Татар-заде
Окупантське радіо з самого ранку рве і мече, рве дах собі і окружающім, і мече натуральними скрепними какашками. Ще вчора ці люди з блудливою посмішкою стверджували, що пісня 1944 об нєкатарих людях, каториє пакінулі радниє дама раді лутшей долі, а сьогодні забули що брехали і воплять, що це було про депортацію і очернєніє Ерефії. У хід пішли лайномети великого калибру. Пригадали всю історію зі сталінськими депортаціями і вирішили, що все було правільна, ми дажни панять людєй каториє мстілі. Да ета явний перегіб, но вєдь імєна татари унічтожілі партізанскає двіжєніє в криму.
Дійсно, інакше як пояснити, що в 1941 кандидати в члени партії скакали від радості, що їх не прийняли, і бігли до німців - показати, де чия родина залишилась від комуністів. Що "фонове" слов'янське населення зустрічало нацистів і румунських монархистів хлібо-сіллю. Що з 1942 року казакі оточували єврейські колонії Крима та слідкували, щоб жоден колвіртовець не вийшов живим, поки їх добивають. Що місцеві з сотню разів врятували життя євреям і циганам, допомігши документами або переховавши, і тисячі разів волокли тих же євреїв та циган в управу - особливо старались щодо перших, оскільки стукачу за заведеними ще зі сталіна порядками полагалась частина майна розстріляного. У всьому цьому, звичайно, дуже легко було звинуватити "татар і німців" і забути про свій масовий колаборацьонизм. І як усі оставшиєся зітхнули з полегшенням, коли замість розбору всіх випадків влада призначила винними нацменів: татар, потім болгар, фольксдойчів, греків, вірмен, чехів, італійців. А попросту кажучи усіх неруських, включно з кримськими циганами. Яких спочатку вбивали нацисти, а потім освободітелі причислили до татар і депортували також.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1405426.html.
Tags: крим, левые, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments