Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Окупаційній правлячій бидлоеліті неприємно читати блогерів, тому що "слєд в душє" і "всьо пропало"

Originally posted by switluy_spogad at Окупаційній правлячій бидлоеліті неприємно читати блогерів, тому що "слєд в душє" і "всьо пропало"

Питання про розгляд Законопроекту №6603 «Про внесення змін  до деяких законодавчих  актів  України по вдосконалення системи державної  реєстрації  інформаційних  агентств» внесений до порядку дня завтрашнього засідання Верховної Ради. Про це в своєму блозі на «Твітері» повідомляє народний депутат Андрій Шевченко.

На його думку, ухвалення даного законопроекту боляче вдарить по незареєстрованих інтернет-виданнях і блогерах.

Згідно законопроекту, ініціатором якого є Кабінет міністрів України і прем'єр-міністр коля пахломан, випуск і розповсюдження інформаційної продукції агентством, що не має державної реєстрації як суб'єкта інформаційної діяльності, карається штрафом у розмірі 120 неоподатковуваних мінімумів (2040 гривень) доходів громадян. Якщо незареєстроване ІА продовжить випускати новини, то повторний штраф складе 300 неоподатковуваних мінімумів (5100 гривень)

Депутат Андрій Шевченко є автором ухвали про відхилення законотворчої ініціативи Кабінету міністрів і унтерменша пахла. Проект даної ухвали знаходиться у стадії його розгляду Верховною Радою.

http://www.banderivets.org.ua/?page=pages/news/world/31235


Tags: свобода змі, україна, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 113
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments