Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У ході журналістського експерименту поліція допомагала водіям авто із номерними знаками ЛНР та ДНР

Журналісти програми “ДжеДАЇ” провели соціальний експеримент, пересуваючись центром Києва на автівках з номерами “ДНР” та “ЛНР”. Перевірку на пильність не пройшла столична поліція.

Автори соціальної провокації перевіряли, наскільки уважними виявляться не лише київські водії, а й патрульні, пише ТСН. Реакцію громадян на номерні знаки невизнаних республік та російські номери фіксували на камеру.

“Ми вирішили перевірити реакцію київських водіїв і провели досить зухвалий експеримент. На свою машину ми наклеїли “ДНРівські” номери і поїхали у центр Києва. Реакції були дуже різні, а один водій навіть погрожував кинути у нас гранату. Декотрі ж поліцейські навпаки зовсім не реагували на наші “своєрідні” номерні знаки, намагаючись допомогти нам з начебто поламаним автомобілем”, – розповів журналіст програми “ДжеДАЇ” Максим Хотиленко.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1411631.html.
Tags: дебилы, київ, лугандония, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments