Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ймовірність "третьої світової"

Алі Татар-заде
Ймовірність "третьої світової", між іншим, досить велика.
Досвід усіх попередніх "мундіалей", як і значно більш локальних воєн, показує що замирення агресора ніколи не призводило до миру, навіть не відсувало загрозу хоча б на покоління (чим зазвичай керуються прихильники замирення).
Варіантів усього кілька, і два з них катастрофічні.
Перший катастрофічний варіант - третя світова фактично розпочинається, красниє починають та виграють. Ми знаємо про їхню техничну відсталість, але для перемоги красной армії достатньо нейтралітету низки ключових держав, очолених у відповідний момент лідерами-ізоляціонистами, якщо не лідерами, які потай заохочені агресором. І хоча цей варіант будується на купі збігів та включає до себе постійну вереницю голів в одні ворота, він не може бути виключений.
Другий катастрофічний варіант - красниє починають і програють, але в ході конфлікту встигає бути застосована ядерна зброя, а також весь арсенал відомих нам та нових засобів масового знищення. Власне, саме перспектива цього сценарію найбільше лякає поміркованих, "реалістів" та інших, простіше кажучи, всіх неяструбів в світових урядах. Перемога занадто великою ціною, де всі жертви ІІ світової можуть вместитись в кілька тижнів.
Далі вже йдуть варіації.
Магистральний росіянський сценарій (він базовий, тоді як вар.1 є запасний на випадок відчаю, бо легко може перетворитись на вар. 2).
Він передбачає багатолітню холодну війну, в ході якої Ерефія по шматочках опановуватиме все нові теріторії, де-юре чи де-факто, різними способами. Його вважають найбільш ймовірним топові коментатори по всьому світу, а відтак і органи влади планети, які послуговуються такими коментарями.
У цього сценарію є одна велика ахилесова п'ята. Він є простою екстраполяцією сучасного дня в майбутнє на багато років, з лінійним розвитком усіх тенденцій. Забувається, що самі реалії сьогодення і нові тенденції - дуже молоді і їм без году нєдєля.
У світі постійно відбувається те, що в Ерефії вважають хаосом, а в нормальному світі "сталим розвитком", тобто непередбачувані події, збіги подій і явищ. В сумі вони дадуть настільки вагоме викривлення екстраполяції, що попри всю свою стрункість (а точніше, саме через неї) сценарій просто не збудеться.
Екстраполяція не враховує також значне прискорення історичних подій, яке відчувається майже шкірою.
Альтернативні сценарії.
Всі три перелічених вище є сукупністю магистральних, у тому сенсі, що передбачають гру за правилами агресора на поточному періоді і далі. Тобто, ініціатива постійно в руках красних, саме їм відводиться роль вирішувати, чи буде драка і якщо так, то якої ступіні кривавості.
Тому альтернативні варіанти - це сценарії, коли Ерефія сама стає жертвою превентивного нападу.
Не можна сказати, що красні до цього не готуються, але можна сказати, що вони не сприймають таку нахабність всерйоз. Як не можуть припустити швидкої мобілізації світу, консолідації багатополярного простору проти себе, управлінської концентрації в руках одного штабу.
В умовній схемі протистояння красних проти світу працює модель чингисханової орди - зі сходу йдуть одноликі в одностроях, готові вбивати і бути вбитими мільйони "ніхто і звати ніяк", а їм протистоїть армія, яка є сумою армій та загонів, всі вони одягнені строкато, у кожного свій девіз та своя прекрасна дама, вони суперничають поміж собою і погинуть, як на Калці, під Києвом, та при Легніці. Погодьтесь, у цій схемі перспектива "хрестового походу" як і газавату, проти монгольської навали виглядає чимсь на кшталт вторгнення інопланетян.
Проте саме план превентивного нападу (одразу з багатьох сторін, бажано - зо всіх боків водночас) і є єдиним рятівним для, тепер вже без перебільшення, половини світу.
Детально спланована операція, таємно сколочена коаліція, комбинація діверсій по вириванню зубів, політичного обгрунтування (і маскування) вторгнення, окупація одразу зо всіх сторін. Війна на два фронти веде до повільного розгрому, а війна на десять фронтів - до швидкої смерті.
В основу концепції, яку оголосять після початку бойових дій, має бути покладена теза про неіснування Ерефії як держави, тільки як простору, території та сукупності країн, що їх захопила небезпечна терористична організація.
Наслідком - повна і принципова ліквідація Росії як явища, розділ її теренів поміж постраждалими сусідами, світовими провідниками та новими демілітарізованими й дерусифікованими республіками (які у свою чергу не можуть обєднуватись за попередніми контурами і розділені по сферах впливу).
Далі можна нагадати тільки про Карфаген, але ви й так знаєте.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1412826.html.
Tags: анализ, конспирология, мировое правительство, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments