Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тотальний прес у Харкові або помста Гєпи за маскі-шоу.2008 року

Originally posted by slobozhanyn at Тотальний прес у Харкові або помста Гєпи за маскі-шоу.2008 року
Сподіваюсь, що всі прекрасно пам'ятають, як "Беркут" 22 липня 2008 р. влаштували на Сумській у Харкові "маскі-шоу" тодішньому секретарю міськради та нинішньому меру Гєпі Кєрнєсу.
Але всі прекрасно розуміємо, що банда не вибачає таких акцій: ось Луценко вже пів року сидить, оскільки навіть їжачку зрозуміло, що то помста Колєснікова, Юля сідає за те, що прибрала Фірташа та "РУЕ" в тому числі.
Сьогодні ж сталася безпрецендентна подія у Харкові. Такого не було ще з часів маскі-шоу для Гєпи... Проте, та акція Беркуту нагадувала цирк "одного актора", то тут... Я навіть не знаю, як це прокоментувати. Однозначно, це помста Гєпи за все: і за ті "маскі-щоу", і за "Зелений фронт", і за те, що журналісти аваківського видання розкрили ціну лавочок, і за те, що не дають остаточно розпилити бабло, землю у Лісопарку і пустити його під пилку.
Я чесно кажучи, не розумію, чому френд-стрічка мовчить. Або всі зосередилися на київських проблемах, або на Харків плюнули.
Отже, сьогодні близько десятої години дня на Сумську, 88, де знаходиться громадсько-політична приймальня депутата Харківської облради, лідера обласної "Батьківщини" Арсена Авакова, його корпорація "Інвестор" з дочірніми фірмами, а також редакція газети та інтернет-видання "Главное", які належать Авакову.. При цьому, було заблоковано всі входи та виходи з будівлі, нікому не дозволяли користуватись зв'язком, виходити з-за меж робочих приміщень. Лише за 2 години дозволили співробітникам газети та інтенет-видання "працювати у штатному режимі" під наглядом беркутівців, які читали газету "Главное" та дивились трансляцію з Печерського суду! Жесть!!! Я хєрєю, дарагая рєдакція! При чому, хєрєю з того, читм займалися доблестні "беркутівці": спали, читали, дивились тєлік на роботі на халяву і за наш з вам кошт!!!
Лише через 6 годин (!!!) після силового захоплення будівлі мусарня нарешті прокоментувала причину проведення "слідчих дій": вони шукають документи, які дадуть відповідь на земельні махінації, до яких причетні структури, які знаходяться на Сумській, 88, як свідчіть інформація, перехоплена ними з телефонної розмови! Як вам??? Охуєть - нє встать!!!!
Отже мусарня вийняла інформацію щодо всіх співробітників компаній, "телефонні довідники" (в т. ч. контакти з іншими особами журналістів), а також знайшла у підвалі велосипед та купу книг. Останні "вєщдоки" мені особливо подобаються... Хоча мож то шпійонський вєлік та книги щодо того, як провести "кольорову революцію"????
Зараз, коли я пишу це - журналістів розблокували, протримавши майже 11 годин.

А взагалі мені сьогоднішній день дуже сподобався: у Харкові заблокували ТОВ "Інвестор", 2 видання ЗМІ, у Києві - побили противників пенсійної реформи, в т. ч. журналістів, а зараз у ці хвилини приймають Пенсійну реформу... І все до дня народження підєра нациі...
Все це дуже сумно. Навіть не сумно. Це страшно. "На дворі 37-й рік" (с). Я не знаю, що буде далі, яким буде наступний крок цієї влади. Ясно одне: вона загоняє всіх в стійло, і мститься усім, хто був проти неї - навіть пенсіонерам, які хоч трохи перейшли межу вкрай жалюгідного життя при помаранчевих, попри галопуючу інфляцію, студентам, які могли звести кінці з кінцями на стидендію, всьому народу, за те, що вони згаяли багато часу з 2004 р. та витратили на прихід до влади багато бабла. Тепер за все це повинні заплатити ми - зі своєї кішені, ціною своєї свободи, прав. Ми повинні лише підігнувши колінки, висинувши язик (гуССій, певно ж) та лижучи чиновницьку дупу чекати чергової мізеної подачки, щоб трохи відновити свої сили перед наступним робочим днем (про відпочинок та задоволення людських потреб не йдеться). І найголовніше: всі фінасові потоки повинні бути замкнені на общаку. Хто проти - "я не винуватий". Так???
Я досі в шоці від сьогоднішніх подій. Чесно скажу, мені вперше у житті стало страшно...

Tags: беспредел
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments