Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Афанасьєв - надважливий свідок

Алі Татар-заде
звільнений Афанасьєв - надважливий свідок, навіть важливіший за Савченко. Він ключовий свідок маштабного процесу проти Сенцова, Кольченка, Чернія, свідок катувань, фальшувань, і багато його показів можуть стати гачком на який підвисять всю самозванську феміду в захопленій путлерівцями Росії. Багато його показів, якщо їх зняти максимально майстерно і коректно, не тільки просунуть вперед справи звільнення Сенцова і їй подібних - але й матимуть документальне підтвердження, яке спокійно тягне на світовий трибунал.
===
я давно казав, що ми не знаємо що робити з росіянцями, які прохають в Україні притулку. І що треба чітко знати свої інтереси, а не реагувати як амеба на зовнішній подразник.
Кожний такий росіянець має пройти добровільне фільмування, інтерв'ю, і про кожного з них має бути випущений агітаційний фільм. Він не потрібен нам для вжитку, він потрібен щоб його дивились росіянці. Кожен випадок такого прохання - це привід для агітації і пропаганди. У нас же досі брізгліво ставляться до агітпропу, тому що каша в голові. Тому що плутають - агітпроп всередині (це дійсно гидко, ффу), та агітпроп назовні. Останній життєво необхідний. У нас є ворог, у ворога є населення і теріторія, які він контролює, агітпроп допомагає послаблювати тили. От для чого потрібні росіянські біженці, шукачи притулку і всі інші форми еміграції. А не для того, щоб розводити дискусії всередині приймаючої сторони. Дискусії мають бути у ворога, в глибокому тилу далеко від фронту. В їхньому тилу, а не в нашому.
===
Коли розпався СРСР, то цю подію ніби і чекали роками, і прогнозували, і навіть "наближали як могли", але - коли все сталось, то українська нація, скажемо чесно, залишилась стояти з відкритими щелепами. Вона не знала, що робити далі. Вона тільки наступного дня кинулась планувати нове життя в нових умовах, та так і не напланувала нічого особливого.
Коли розпадеться екс-РСФСР, то буде теж саме. Тому планувати і готуватись слід наперед. Інакше результатами знов скористаються інші. Ті, хто більше всіх мовчать, якраз і готуються - в тиші, не привертаючи уваги, щоб ніхто не мішав. Не буду показувати пальцями, але поки що це знов не українська нація.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1421854.html.
Tags: крим, рассея, санкції, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments