Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Балога: Банкова і Медведчук – це сьогодні одне ціле

Віктор Балога
Мене абсолютно не дивує, що кум Путіна проводить ребрендінг і приміряє на себе роль головного провайдера Мінських угод. Також не дивує те, що СБУ цьому ніяк не протидіє. Просто Банкова і Медведчук – це сьогодні одне ціле.
Здивування викликає лише те, що наші ура-патріоти з «Народного Фронту» і БПП вміють воювати лише з вітряками. Якщо хтось насмілився відкрити генделик у Будинку профспілок, то всі вони тут-як-тут – в повній амуніції і готові до рішучих дій. А як агенти Кремля проводять свої з’їзди, так усіх їх як вітром здуло.
Невже і ці лягли під Банкову і почали приторговувати патріотизмом? Іншого пояснення просто не знаходжу. Бо як ті, хто пройшли Майдан, війну, втратили побратимів, бачили, як люди вмирають за Україну, сьогодні можуть воювати з генделиками на Майдані Незалежності, але відмовляються бачити, як цей Гарант спільно з кумом Путіна руйнують державу?


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1422885.html.
Tags: балога, коллективное х%№ло, майдан, медведчук, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments