Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

про нацизм і комунізм

Sofiya Dniprovska
Тут я бачу знову пішла полеміка про нацизм і комунізм. Шановні, нацизм/фашизм можна засуджувати, критикувати, підраховувати його жертви.
Але якщо ви використовуєте слово фашист/нацист у смислі "кака" і ліпите його на все, що вам несимпатичне, ви пливете в ідейному руслі Кремля, бо коронною фішкою заліщанців є іменування речей не своїми іменами. Вони самою своєю природою пристосовані для життя в болоті облуди, а ми в ньому захлинемося.
Нацизм і комунізм мають абсолютно протилежні основи. Нацисти/фашисти ділять людство на нації і стирають соціальні відмінності. Комуністи ділять людство на класи і стирають відмінності національні.
Нацизм і комунізм не тотожні, оскільки нацисти/фашисти на відміну від коммі ніколи не скасовували приватної власності. Нацистська/фашистська держава втручалася в економіку, але тотального одержавлення засобів виробництва, як у СССР НЕ було, і в людей не були відбиті навички самостійного господарювання. Тому Німеччина (західна) і Італія швидко піднялися після війни, хоча зазнали жахливої поразки, а хто потрапив під Московський лапоть, той надовго відстав у своєму розвитку.
Визнавши нацизм абсолютним злом і вийнявши опудала ІІ СВ з комори, де вони мали б лежати разом із реліктами інших історичних періодів, ми потрапляємо в ідейну пастку. Лукаві коммі, які на відміну від нацистів і фашистів не були засуджені і затавровані Нюрнбергом, будуть у нас постійно вимагати, щоб ми доводили, що ми не верблюди - не нацисти й не хвашисти. Бо погодившись грати в гру "назви річ не своїм іменем", ми змушені будемо грати за правилами тих, хто нас в неї втягнув.
Результат прогнозувати не важко: поступова відмова від національних маркерів і національних інтересів, щоб довести, що ми не хвашисти якісь, що й треба було Москві.
Тому перестаньте раз за разом викликати привиди Другої світової, забудьте ви вже про того Гітлера. Привид Комунізму спокійно собі бродить по Європі, а ви все з хвашизмом боретесь...

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1425468.html.
Tags: история, коллективное х%№ло, левые, обыкновенный фашизм, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments