Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Віктор Балога: Треба проводити референдум з відмовою від окупованих територій

Віктор Балога
Щойно ·
Якщо ми хочемо завершити війну силою, думаю, буде важко. Якщо дипломатією, то ще важче.
Найбільш реалістичний сценарій - це відмова від окупованих територій. Проводимо референдум, запитуємо думку людей. Якщо більшість українців за те, щоб 95% території держави мали шанс на розвиток і процвітання, а не потрапили в залежність від решти 5%, то нехай собі керують.
Тоді не буде предмету війни. А якщо спробують піти далі - це вже інша розмова. Та й зрештою вони пішли лише туди, де їх підтримують. В Києві їх підтримують? Не підтримують. Тому і ловити їм тут нічого. В Полтаві, Миколаєві, Одесі підтримують? Не думаю. В Маріуполі підтримують? Якщо так, то буде те саме, що і в Донецьку.
Іншого сценарію для України просто не існує. Війна вигідна цілому класу політиків і чиновників, які навчилися на ній збагачуватися. Війна не потрібна лише народу, який бідніє і проливає кров. І лише народ на референдумі може розірвати це замкнене коло, в якому крутяться великі гроші і геополітичні інтереси більшості держав світу. Але де точно немає інстересу України.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1428869.html.
Tags: ато, балога, конспирология, лугандония, порошенко, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments