Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Повернення на родіну буде відбуватись безболісно

Алі Татар-заде
у згоді до перепису окупантів, вчиненого наприкінці 2014 та оприлюдненого вже 2015, у Криму мешкає
14% народжених в Ерефії (в АРК 13%, в Севастополі 21%),
16% народжених в Україні поза півостровом (в АРК 15%, в Севастополі 17%),
10% мешканців АРК народжені в Середній Азії (8% з них в Узбекистані), в Севастополі як місті сегрегованому від кримтатар цей відсоток ставить ледве 1%.
всі інші, 55% (в Севастополі 52%) назвали себе уродженцями Криму. Я б цій цифрі не довіряв особливо, тому що саме тут частіше брешуть, аж поки не почнеш перевіряти документи.
Регіони Ерефії, звідки сюди приїхали, прилетіли та приплили, поділяються напрочуд рівномірно, від половини до полтори відсотків.
Вибивається серед інших Краснодарський край - з нього аж 21 тисяча, потім йдуть Курська область (12 тис), Свердовська (11 тис), Брянська та Ростовська (по 10 тис), далі по кілька тисяч на кожний регіон. Дещо загострює увагу окремі цифри по Москві (під 6 тис) та Пітеру (під 5 тис), це приблизна кількість наших "дачників" впереміж з новим начяльством ще в перші місяці окупації.
Що тут додати. Повернення на родіну буде відбуватись безболісно, оскільки на кожний край чекає від кількох сотень до кількох тисяч репатріантів після того, як їм стане жити в Криму незатишно. Гуманітарної катастрофи не видно. Росія була бальшая і прийме всіх бажаючих.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1437360.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments