Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чи вшанує Київ друга України?

Originally posted by [profile] mik_kiev at Чи вшанує Київ друга України?
На сайті Київської міської державної адміністрації триває "Обговорення щодо найменування безіменної площі на перетині проспекту Володимира Маяковського і вулиці Теодора Драйзера у Деснянському районі на честь Бориса Нємцова".

Щоб ця пропозиція була оформлена у вигляді рішення Київради, у обговоренні має бути більше голосів "ТАК", ніж "НІ". Але на той момент, коли пишуться ці рядки, голосів "ТАК" 357, голосів "НІ" 406. Тобто, рішення не проходить. При цьому серед думок, викладених на сторінці обговорення, можна побачити такі: "З чого Немцов Б. заслужив таку честь? Яке відношення він має до Києва? До України?"Між тим одразу після підлого вбивства Нємцова, наприкінці лютого та на початку березня минулого року, багато киян щиро вклонялися його пам’яті. Сумували, як про загиблого друга.

І для цього були всі підстави.

Адже Борин Нємцов багато разів підкреслював свою прихільність демократичним перетворенням в Україні. Ми пам’ятаємо, як під час першого Майдану він активно підтримав його, як приїздив до Києва і виступав з його трибуни. Так само у 2013 році він підтримав Євромайдан, уряд Януковича тоді не дозволив йому відвідати Київ. Потім Нємцов у розпалі "Кримнашизму" в Росії засудив анексію української території, назвавши події своїми іменами перед усім світом. Організовував марші протесту проти російської агресії в Україні. Підтримував ув’язнених у Росії українців. Взагалі, його позиція постійно заважала Путіну посилатися на "одностайну підтримку" злочинного курсу російським народом. Нємцов був відзначений нагородами незалежної України, посмертно він став кавалером ордена Свободи.

І що ж, тепер усе це нічого не варто?

Чи, може, ми хочемо, щоб небажання киян назвати площу на Троєшині іменем Бориса Нємцова стало приводом для зловтішних публікацій путінської преси? Хочемо підкинути путіноїдам позитивні емоції після шоку від перейменування в Києві Московського проспекту?

На мою думку, так не повинно бути.

Якщо хтось поділяє мою позицію, дуже прошу Вас приєднатися до громадського обговорення (посилання на початку матеріалу) і проголосувати за нову назву. Варто підкреслити, що нікому з киян це не спричинить незручності, пов’язані зі зміною адреси, – адже йдеться про назву БЕЗІМЕННОЇ площі!

Тільки треба поспішати. Обговорення завершується у середу вранці. Залишилося трохи більше двох днів!

Прихильники цієї думки – будь ласка, поширте її серед киян!

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1437883.html.
Tags: kievinform, київ, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments