Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Характер цих народів мало змінився

Sofiya Dniprovska
Розумаки, які сміються з дурбеликів, що вважали заліщанців братами (ви що?? історію в школі не вчили??) лізуть брататися-цілуватися до турків, татарів, поляків..., ніби про них в курсі історії нічого не сказано.
Характер цих народів мало змінився. Просто Історія їх сильно вкоротила, а нам дала шанс, але ми продовжуємо пускати носом бульбашки і носитися з безглуздим гаслом комуніста Фітільова, як дурень із писаною торбою.
Безумовно, союз із Москвою - це 100% тупик. Але давайте ж не забувати, як наші друзі-брати здавали нас тепленькими Москві по дорозі геть від неї, спокусившись ласим шматом української землі, золотцем від Катюхи і Петрухи, чи просто з переляку, або короткозорої байдужості. А потім самі сіпалися у ведмежих лапах.
Гасло "Геть від Москви!" могла придумати тільки російська людина, якій і на думку б не спало висунути гасло "Геть Москву!", бо поки цей Картаген не буде зруйновано, життя він нам не дасть


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1441573.html.
Tags: история, крим, польша, піар, рассея, турция, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment