Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

на кримському курорті

Алі Татар-заде
Був на кримському курорті. Що там побачив.
Некримських зменшилось навіть не кількісно, а якісно. Кількісно - в порівнянні з попередніми двома роками окупації. Якісно, тобто в порядок, у порівнянні з "золотим віком" Януковича.
Це видно з багатьох критеріїв. А навіть по тому, що в суботу-неділю народ на пляжах є, а в будні - нема. Місцеві, в тому числі іногородні, становлять основний кістяк відпочивальників.
Приїзжі вирізняються чудернацькими костюмами. З хорошого - розкішний капелюх, що прикриває не лише зачіску, а й плечі, в наборі з купальником - красиво, по-тургенівські застенчиво. З відразного - труселями з путлером, двоголовим монстром або аквафрешем на причинному та відхожому місцях. Всіма різновидами акцентів, що постійно наштовхує автора ціх рядків на академичне обгрунтування одразу трьох різних мов російського суперетносу. Незбагненним намаганням кучкуватись. На пустому пляжі чи бухті, нова група росіянців не стане усамітнюватись, навпаки, попрямує туди, де вже є люди - щоб разом утворити стадо.
Місцеве фонове населення відрізняється тим, що воно менше загоріле, проте й не обгоріле, тоді як росіянці більшостю нагадують печених раків, а меншість має такий колір шкіри, якому не страшен жоден ультрафіолет. Новачок кольору синьої птиці з радянського універмагу - це росіянець, вже скоро він почервоніє. Хлопець знимає майку, а під нею ще одна майка - тільки у вигляді білої плями на шкірі, це місцеве фонове населення. Немовби щойно з трактору (але тут це звуть "пивний загар"). Місцеві хлопці дуже полюбляють купатись в сімейних трусах, шортах, штанях і навіть трениках. Це дуже незручно (кажу як людина, якій доводилось опинитись у воді при повному параді), але є чітким маркером щоб відрізнятись від приїзжих.
Іногородній старанно косить під прижжого росіянця. Він носить плавки і купальники, літні парасольки і простирадла (тоді як місцевий обмежується маскимум рушниками). Він може притягнути з собою з міста навіть маску, трубку і ласти. Проте всі ці речі більш добротні, хоч і ношені. Видно, що їх зберігають від сезону до сезону, тоді як росіянці вимушені купувати задурно товари сумнівної якості.
Раніше був ще маркер - іногородні не купуватимуть "сальоной кукурузи", "самоси", "пахлаву", а некримські (тоді це були на 60% українці) кидалися як сарана. Але цього року помітно, що росіянці народ бідний і все своє пожрать носить чи возить із собою.
І трохи лірики. Замилувався трьома дівчинами, нашими "татарочками", які плавали прямо в одязі - легких сукнях і спідницях. На тлі навколишнього зубожіння це виглядало просто божественно. Після такого на метрес у купальниках навіть дивитись ліньки.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1442575.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, рассея, санкції, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments