Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Бєспредел "правоохоронних" органів на українсько-польському кордоні

Аюсолютно безвідносно до гучних заяв Монтян про расейсікі війська та хто, кого та де повісить. Володимир Бойко розповідає про вже позавчорашній треш на кордоні:
================
Volodymyr Boyko
11 год · Kyiv, Kiev ·
Помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян від імені свого відомства поширив брехливу інформацію про те, що 12 серпня 2016 року на прикордонному переході «Грушів» на українсько-польському кордоні була, начебто, затримана адвокат Тетяна Монтян. Цитую брехню, подану «Громадським радіо»:
«В ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» речник Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив, що Тетяну Монтян затримали за дорученням іншого правоохоронного органу. «Зараз із нею працюють ініціатори цього доручення. Що стосується пана Бойко, то до нього в Державної прикордонної служби немає жодних претензій, він може слідувати до місця свого призначення», — розказав Олег Слободян та додав, що він не може «розголошувати ініціатора доручення без дозволу самого ініціатора».
https://hromadskeradio.org/news/2016/08/12/dpsu-prykordonnyky-zatrymaly-montyan-za-doruchennyam-inshogo-vidomstva
Насправді 12 серпня 2016 року на усне прохання оперуповноваженого відділу СБУ в Яворівському районі Львівської області без будь-яких законних підстав і, фактично, на території Польщі був затриманий я, журналіст Володимир Бойко. Прохання мотивувалось тим, що про мене погано відгукується народний депутат України Антон Геращенко, який, начебто, розмістив на сайті «Миротворець» повідомлення про те, що я є агентом Путіна.
На момент, коли оперуповноважений СБУ зателефонував з таким проханням до адміністрації прикордонного переходу «Грушів» я вже виконав митні та паспортні формальності на українському боці, був внесений у базу даних Держприкордонної служби як людина, яка покинула територію України, і фактично перебував на території Республіки Польща. Саме там, на польській території, я був незаконно затриманий Держприкордонною службою України без відома компетентних органів Польщі й депортований в Україну.
Тетяну Монтян, яка в той день, дійсно, була на цьому ж прикордонному пункті, ніхто не затримував, ніякі «ініціатори» з Монтян не «працювали» й вона, як законослухняний громадянин, була лише залучена співробітниками Держприкордонної служби як СВІДОК по справі, яку сфальсифікували на прохання СБУ щодо мене. На сьогодні Тетяна Монтян знаходиться в Польщі, а я після 7 годин перебування під конвоєм о 4-й ранку 13 серпня 2016 року був видворений Держприкордонною службою без жодних пояснень з території прикордонного переходу «Грушів» і зараз вже перебуваю в Києві.
Окрім того, Державна прикордонна служба України направила в суд щодо мене адміністративні матеріали, стверджуючи, що я після того, як покинув територію України, не виконував законних вимог військовослужбовців Державної прикордонної служби України й саме на підставі цього був затриманий та провів 7 годин в ув'язненні та ще й без складання протоколу затримання.
У зв'язку з цим відносно військовослужбовців Державної прикордонної служби України, які 12 серпня 2016 року незаконно мене затримали на території Республіки Польща на усне й нічим не мотивоване прохання оперуповноваженого відділу СБУ в Яворівському районі Львівської області, незаконно утримували мене від конвоєм впродовж 7 годин, навіть не склавши протокол мого затримання, та виготовили щодо мене підроблений адміністративний протокол (де свідком мого правопорушення зазначена Тетяна Монтян) військовою прокуратурою Львівського гарнізону відкрито кримінальне провадження №42016140410000188, внесене в ЄРДР 13.08.2016 за ознаками ч.1 ст. 371 (незаконне затримання) та ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення).
Слідчий, який здійснює досудове розслідування в цьому провадженні, 13 серпня 2016 року вручив мені відповідне повідомлення та витяг з ЄРДР, де я зазначений як потерпілий від беззаконня, скоєного щодо мене військовослужбовцями Державної прикордонної служби України.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1454703.html.
Tags: беспредел, бойко, дебилы, менты, монтян, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments