Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Відвертання та самовисування

Антон Ходза
Політтехнологом бути саме задоволення:
Зранку в тебе штурм з вибухами у Пітері, напад на пости ДПС у Москві, а потім ти випускаєш імама з клітором, і все. Всі говорять про клітори.
Там мабуть є якийсь резерв дурнуватих коментарів на вибір: про дупи, пеніси та яйця.
=====
Евгений Шестаков
Стоит на пять минут из страны уехать, как они уже друг другу клиторы режут. Думаю, кстати, что клитор нужно обрезать обязательно. Но не тем, у кого он есть, а тем, кто недоволен наличием его у других. Найти и обрезать, невзирая на вопли, бороду и папаху. Я вообще считаю, что настоящий мужчина - это тот, кто готов отдать свой пенис за чей-то клитор. Если Родина вдруг прикажет.
=====
Алі Татар-заде
прийнято дивуватись чи обурюватись тим явищем, що до влади зазвичай приходять найгірші. Ні, найгірші не серед кандидатів, там якраз може бути всілякий відбір. Але найгіршими серед нас.
Я подумки заходжу у своє минуле та запрошую усіх до тої ж подорожі.
А ну пригадайте. От ви ще жолудь (закреслено) Ви стояли на посту на базарній площі, біля тюрми (знов закреслено) от ви були зовсім молоді. Пригадали?
От ви батьки. У всіх діти, у всіх школа, але хтось з вас - один з сорока - починає збирати кошти училці на кофту, директору на квіти, класруку на самоварку.
От ви на роботі. Профком. Хто сидить в профкомі?
От ви на першому курсі. Знайомитесь зі своїм керівництвом: старостой групи. Деканатською дєвочкой або деканатським мальчиком - він є делегат від вас перед вишем.
От ви в армії, експедиції, командировці, і в вас є старшой. він любить крутити вуса, гигикати та обов'язково казати з сальною посмішкою: "както люді кажуть, геге, падальше от начальства пабліже х кухнє".
От ви за шкільною партою. Вас приймають в октябристи, комсомольці, піонери. Ви ще юні, красиві і добрі, хлопці трогають дівчат за косички, дівчатка кокетливо відбиваються підручниками. Люди як люди. І серед вас звідкись беруться старости класа, президенти школи, комсорги групи, піонервожаті лінії, прєдсєдатєлі совєта отряда.
Нужбо, а тепер скажіть: вас не вражало, що на ці посади завжди, з певними виключеннями із правил з якоюсь статистичною похибкою, потрапляли мудаки, ідіоти, уроди та гівнюки?
А ви не звертали увагу, що всі ці люди - самовисуванці? Нормальна людина обов'язково відморозиться, і все це дістається першому, хто скаже: "а можна я". Або навіть так: "ну ладно, буду я. угаварілі".

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1456663.html.
Tags: бесовщина, общество, подонки, рассея
Subscribe

 • Borys Babin · Рекурсія «апокаліпсису»

  Друга половина листопада стала насиченою різноманітними апокаліптичними прогнозами у вимірі ескалації російської агресії. Вони насамперед…

 • В общем, время давит, и заставляет имперцев нервничать

  Vladimir Dubrovskiy 11 год · Кажется, настало время напомнить то, о чем мне уже приходилось неоднократно писать: Ответ на самый главный на сегодня…

 • "позднее зажигание"

  Andrii Klymenko Для мене головна невирішена проблема в питаннях достовірності інформації про перекидання російських військ до кордонів України та до…

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments