Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Віктор Андрійович Янукович

Вам не здається, що чим далі – тим більше схожим на Віктора Андрійовича Ющенка стає Віктор Хведорович Янукович? Не знаю, у чому тут справа. Чи то пороблено нашим президентам, чи то просто вилізли з одного корита…

Ну, що Янукович останнім часом явно хворіє на гостре запалення манії величі, як це було з Ющем – годі й казати. Єдиною суттєвою різницею є те, що Андрійович вважав себе поводирем і месією, а Хведоровичу глючиться, що він наглядач і конвоїр. А на практиці усе це виливається у надзвичайно подібні проповіді, від яких аудиторія спочатку позіхає, потім сатаніє, а наприкінці другої години виступу – впадає у ступор.

А ще Янукович не дуже любить рано вставати і взагалі їздити на роботу – точно як Ющенко. Пам’ятаю, Віктор Андрійович, бувало, тижнями не з’являвся на Банковій, приймаючи ходоків у себе в Безрадичах. А якщо випадково і потрапляв до президентського кабінету, то не раніше години одинадцятої чи навіть дванадцятої. І Віктор Хведорович навіть попри перекриття вулиць для його ескорту рідко коли встигає доїхати до роботи рано-раненько, а найчастіше - ще й тулить собі додому вже о четвертій чи п’ятій пополудні. Коротше, «в одній руці у ведмедя молоток, а в іншій балалайка, що мають символізувати працьовитість та незакомплектованість тварюки».

А ще обидва Віктори у нас страшенно богомільні. І обоє – з деяким відтінком феноменального жлобства. Андрійович усе їздив відкривав якісь каплички, а у себе на подвір’ї будував сімейну церкву – чисто щоб із богом без зайвих свідків можна було поговорити. У той же час його тезко їздив сповідатися до святих старців на гору Афон, яка, на його думку, була в Єрусалимі. А ще Хведорович носить оотакенного хреста на пузі, очевидно, щоб бог напевно відрізнив реального пацана від фраєра.

Щоправда, це не заважає обом Вікторам показувати вищий клас у алкогольних проривах. Ющенко колись п’яним привселюдно за кермо сідав - після кількох чарок на 9 травня. А Янукович стісняєцця пити маленькими дозами, каже "Ну шо ти? налий, щоб мені соромно не було...".

Ну, і насамкінець – діточки у обох Вікторів, далебі, вдалися нівроку. Андрійко Ющенко свого часу буянив у ресторанах після кількох пляшок дорогого шампанського, на яке з його стипендії збирати треба, мабуть, років зо три було б.

А Вітя Янукович-молодший днями так напрацювався, що ніяк не міг втрапити додому. «А я єбу, бля!», - коментувало ситуацію дитятко, намагаючись второпати, де ж воно живе. Канєшно ж, це не так просто, як може здатися пересічній людині, що звикла кожного дня самостійно згадувати координати свого проживання. А Віктору Вікторовичу, який колись перед телекамерами не міг згадати ім’я свого татуся (була така ржачна історія), це важче у стократ. Тим більше, після напружених змагань з подолання заповідних територій на позашляховикові, вартість якого перевищує усі гроші, що Вітя-2 встиг заробити за своє коротке, але таке насичене життя. Пофіг, що у трудовій книжці у нього один-єдиний запис – народний депутат.

Ну, а найбільше Віктора Андрійовича і Віктора Хведоровича поєднує Юля Володимирівна. Точніше, бажання її придушити десь у куточку. Бо, скільки не шукай, ніщо так не зближує людей, як спільна ненависть…

Огляд новин з 13.07
Автор: Володимир Йадороб
Tags: инфопорн, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 112
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments