Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Нам потрібне відродження субетносів "русскіх"

Алі Татар-заде
Павєл Казарін у своїй статті підняв хорошу тему - чому українці ходять в вишиванках, а росіянці не носять косовороток.
Із цього приводу маю заявити, що національно-культурне відродження в самій Ерефії ще не відбулося, і не відбувалося в Росії протягом останніх, як мінімум, ста років. Але воно неодмінно відбудеться. Карели, буряти і ногайці не тільки пригадають, але й нагадають про свої власні "косоворотки". Але процес буде неповним, поки не відбудеться національної емансипації самого русского народу. Цей процес об'єктивно необхідний і він неодмінно станеться.
Проте пройде він не так, як того хотіли росіянські шовінисти. Відродження пройде серед, насамперед, субетносів, так я умовно зву групи внутрішньої асиміляції самих рускіх рускімі. Це різноманітні прошарки, які 1-2 покоління тому і більше ще були субетничними, мовними, культурними і релігійними меншинами (а у своїх локусах - большинами), деякі були настільки самобутні що їхня приналежність до власне російського етносу завжди викликала питання.
Відродження кількох самодостатніх версій російської мови (умовно кажучи, це південна, північна, східна та західна групи говірок) призведе до появи преси і літератури на кожній мові окремо, і кожна буде дистанційована від сучасного унормованого русского язика.
Отоді і зіграє ролю, в тому числі, не тільки косоворотка, але й те що косоворотки-то у всіх різні. Ще й не у всіх так звуться. Російський етнос, який не в змозі існувати як одне ціле без постійної підпитки трудовими, депортаційними та стресовими миграціями нерускіх, розпадеться на три-чотири чималеньких етноси, далеких і близьких один до одного, десь так, як українці від бєларусів. Поспливає нагору і різна історія ціх частин, і претензії кожного на ключову роль у формуванні великоросійського, і різні моделі та практики того, що в сучасній журналістиці прийнято звати менталітетом. Тобто, до 3-4 різних держав буде один крок, і цей крок також буде зроблено.
Найбільше зацікавленою у цьому, якщо відкинути світовий ЗОГ, криптомасонство, рептилоїдів та клінгонців, буде Україна. Їй і слід прикластись до процесу, благо, знавців російської мови у різних її версіях в нас хоч греблю гати. Політичному керівництву слід вже вчора встановлювати стосунки не з хорошою чи поганою опозицією на Москві, а з носіями регіональних субетничностей та ідентичностей, і чим їх більше тим краще. Ми ніколи не домовимось з імперським центром, але ми знайдемо спільну мову (не без багатовекторних штучок) з її провінціями - як повністю нерускіми, так і довчора рускімі по саме немогу. Бо сибирському царю Крим ну точно не потрібний, як і інгерманландському штатгальтеру. От на цьому і порозуміємось, бо то ми не хочемо їхніх калінінградів та волг, а інші охочі легко знайдуться.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1462470.html.
Tags: конспирология, общество, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments